Forum Banzaj.pl » Hazard » Długi Jak z nich wyjść

Długi Jak z nich wyjść

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2016-12-11, 11:34  //  Długi Jak z nich wyjść Odpowiedz z cytatem
Posiadaj sporo długów. Równięż w chwilówkach.

Jak z nich wyjść? Co robić?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-12-13, 07:37  //  Długi Jak z nich wyjść Odpowiedz z cytatem
Jeśłi długi są w bankach to jest łatwiej ponieważ banki bardzo często idą na ugodę w sprawie długów ( im również zależy na tym aby te dłlugi zostaly spłacone). Jeśli jednak zadłużenie jest w chwilówkach to sytuacja sie komplikuje ponieważ oprocentowanie w takich firmach jest wysokie i dług narasta....

Jesli wiesz, ze na pewno z długow nie wyjdziesz to pewna opcja jest ogłoszenie upadlosci.
https://www.zielonanews.pl/upadlosc-konsumencka-roznica-pomiedzy-zmiana-a-uchyleniem-planu-splaty-wierzycieli-51720/
serafinn

Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 18
Post 2017-01-02, 20:57  //  Długi Jak z nich wyjść Odpowiedz z cytatem
Ja bym radził udać się do jakiegoś zaufanego doradcy. Jeśli nie da się tego pokryć z bieżących zarobków to może być potrzebny większy kredyt ale z dogodnymi ratami na dłużej. Dobrze by było jakbyś wśród bliskich miał jakieś wsparcie, żeby Cię nie pokusiło coś jeszcze zaciągnąć.
keny

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 58
Post 2017-01-03, 23:33  //  Długi Jak z nich wyjść Odpowiedz z cytatem
jak mniemam masz komorników. To przy długach niemalże pewne. Nie załamuj się, najlepiej skontaktuj się z jakimś komornikiem co nie zna Twojej sprawy , opisz sytuacje on z pewnością Ci doradzi co możesz zaproponować komornikom, albo sam zajmie się sprawą. Rozmawiaj, wykaż chęć spłaty, małej kwoty nawet, a powoli wyjdziesz z długów.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2022-02-01, 19:16  //  Długi Jak z nich wyjść Odpowiedz z cytatem
Czytałam, że dostępna jest pożyczka oddłużeniowa i to sprawdzona metoda na wyjście z długów. Na pewno uchroni przed kosztownymi monitami oraz komornikiem. Polecam tematem się dokładnie zaitneresować
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-07-02, 22:12  //  Długi Jak z nich wyjść Odpowiedz z cytatem
A może jakimś ratunkiem okażą się pożyczki dla osób zadłużonych? Obecnie takich pożyczek na pewno nie brakuje i z taką ofertą ogłasza się wiele firm pożyczkowych. O samych pożyczkach możecie czytać między innymi na stronie https://dampozyczke.pl/trudne-pozyczki-dla-zadluzonych/3877 . Dzięki temu będziecie wiedzieli, z jakich pożyczek korzystać.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 342
Post 2023-08-25, 15:48  //  Długi Jak z nich wyjść Odpowiedz z cytatem
Szukając informacji na temat możliwości sprzedaży nieruchomości w celu spłaty długów, natknąłem się na ten artykuł: sprzedaż mieszkania za długi. W moim odczuciu, jest to kompendium wiedzy, które może pomóc w zrozumieniu całego procesu.
Forum Banzaj.pl » Hazard »  Długi Jak z nich wyjść
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!