Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » dla pracownika

dla pracownika

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2019-02-08, 08:55  //  dla pracownika Odpowiedz z cytatem
Czy korzystacie z porad w internecie? Jeśli tak to jakich? Ja ostatnio trafiłem na bardzo ciekawy serwis z poradami dla pracownika. Zobaczcie sobie tu https://poradnikpracownika.pl/ Bardzo ciekawe artykuły, dotyczące różnych sytuacji w jakich może się znaleźć pracownik, porady prawne, jak też artykuły o czasie pracy, wysokości wynagrodzeń, czy zawierania umów . Znajdziecie też wzory pism. Moim zdaniem bardzo przydatny serwis, do którego na pewno będę często zaglądać.
Reklamy
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 270
Post 2019-03-20, 12:08  //  dla pracownika Odpowiedz z cytatem
Bardzo często szukam takich porad w internecie, jeśli czegoś nie wiem bądź mam jakieś wątpliwości co do moich praw czy możliwości jako pracownika. Większość przepisów jest przystępnie opisanych i opracowanych przez specjalistów, można bez wiedzy prawniczej zrozumieć. Na przykład tutaj https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/1667/podanie-o-przedluzenie-umowy-o-prace, informacje w jaki sposób złożyć podanie o przedłużenie umowy o pracę. Tekst na 5 minut czytania a wiele wyjaśnia.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 160
Post 2021-07-23, 19:33  //  dla pracownika Odpowiedz z cytatem
Prowadzę firmę i owszem, szukam często informacji jak sobie pomóc w biznesie, jak rozmawiać z pracownikami, jak ich motywować do lepszej pracy. Bo to od nich tak naprawdę zależy na ile firma będzie dobrze funkcjonować, szef nie jest w stanie sam zrobić wszystkiego. Tu znalazłam ciekawy wpis o motywowaniu pracowników, porady jak nie tylko pieniędzmi można zachęcać do lepszej i wydajnej pracy. Jeśli prowadzicie firmę i macie zatrudnione osoby to naprawdę zachęcam do lektury, nawet Ci którzy od lat prowadzą działalność mogą się dowiedzieć czegoś nowego.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 661
Post 2021-08-13, 21:12  //  dla pracownika Odpowiedz z cytatem
Mnie nurtował problem odprawy po zwolnieniu z pracy. Dzięki tym wyjaśnieniom https://leasingteam.pl/centrum-prasowe/komunikaty-prasowe/odprawa-po-zwolnieniu-z-pracy zawalczyłam z pracodawca i wypłacił mi należne pieniądze. Warto walczyć o swoje prawa
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  dla pracownika
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry