Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Demo FIA WRC na PS3 - fajne :)

Demo FIA WRC na PS3 - fajne :)

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2010-09-30, 10:54  //  Demo FIA WRC na PS3 - fajne :) Odpowiedz z cytatem
coz, nareszcie cos, co moge porownac gre z realem i pelne zaskoczenie :O zreszta gadalem juz z kilkoma kierowcami rajdowymi i nie wiem jakim cudem ale Codemasters zrobilo naprawde porzadna rajdowke, gdzie na poziomie pro bez helpow jezdzi sie jak najbardziej prawidlowo jak w realu, czteronapedowki chodza bokami jak trzeba, reczny w koncu reaguje jak trzeba, a nawet pilot dyktuje mniej wiecej tak jak moj w realu wiec dobrze Smile

w fullu jest multiplayer online, ligi czasow od razu z gry wysylanie, wlasnie zamawiam http://wheelstandpro.pl/polska.html i kiere Logitecha do PS3, bo myslalem ze dopiero na GT5 kupie, ale dla WRC naprawde warto, jak ktos kocha rajdy to jest to giera jak najbardziej bliska realowi fizyka Smile
Reklamy
Zabolxp

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 7
Miasto: Łódź
Post 2010-09-30, 13:08  //  Demo FIA WRC na PS3 - fajne :) Odpowiedz z cytatem
Fizyka bliska realowi to jest w Richard Burns Rally. Produkcja z 2004 r., ale trzyma się dobrze do tej pory. Komercyjnego sukcesu nie miała, ale poziom realizmu jest tak duży, że otwarcie chwali go sam Robert Kubica. Zresztą upalają to też zawodowi kierowcy rajdowi. Dość powiedzieć, że w grze mamy realnie odwzorowane trasy, a nie wymyślone.

Też zagrałem w demko WRC, ale na PC. Gra mi się bardzo podoba. Poziom realizmu nie dorównuje raczej RBR-owi (udało Ci się sprowokować dachowanie?), ale rzeczywiście bez helpów jeździ się dość fajnie, nie jak z kosmosu. Na pewno grafika wgniata w fotel i może to być fajna pykałka coś w stylu legendarnego Colin McRae Rally 2. Dla mnie najważniejszą rzeczą jest jednak to, że wreszcie wyszła jakaś nowa gra o rajdach i to na topowych licencjach. Smile
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2010-09-30, 23:25  //  Demo FIA WRC na PS3 - fajne :) Odpowiedz z cytatem
o kazdej grze wynajeci kierowcy rajdowi wypowiadaja sie pochlebnie, to element ich pracy i marketingu Smile

rbr jest przesadzony, 300 konnym subaru 4x4 jedzie sie w miare normalnie od razu, a nie cwiczy 3 tygodnie zeby dojechac 2 zakrety w ogole jak w rbr Smile jak bedzie full wrc to na pewno kupuje
Zabolxp

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 7
Miasto: Łódź
Post 2010-10-01, 00:04  //  Demo FIA WRC na PS3 - fajne :) Odpowiedz z cytatem
Różnica jest jednak taka, że do RBR nie było żadnego wynajętego kierowcy na potrzeby PR. Opinie są przytoczone jedynie na podstawie rozmów prywatnych. Smile

Co do tego, że przesadzony - jak ktoś ogarnia jazde autem, to się nie powinien dziwić, że potrafi prowadzić auto i tam. Zresztą auta sportowe zwykle prowadzą się łatwo dopóki nie przeginamy z prędkością. Wink Sam startowałem w rajdach, więc widzę jakie manewry są realistyczne w poszczególnych produkcjach.

W żadnym wypadku nie odradzam zakupu pełnej wersji WRC, bo to bardzo solidna gierka. Próbuję tylko przekonać, że jest coś jeszcze bardziej realistycznego, skoro został poruszony ten czynnik. Smile
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Demo FIA WRC na PS3 - fajne :)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!