Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Dbanie o stopy

Dbanie o stopy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2013-10-21, 16:49  //  Dbanie o stopy Odpowiedz z cytatem
Bardzo ważna jest odpowiednie utrzymanie stóp, wazna jest ich higiena oraz kondycja. Czego używacie aby utrzymać je w higienie i kondycji?
Sam uzywam różnego rodzaju kremów i maści. Ponadto raz w miesiącu stosuję zabiegi epilfeet, które z tego co zauważyłem dają pożądane rezultaty.
Reklamy
beata22

Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 21
Post 2015-11-25, 20:31  //  Dbanie o stopy Odpowiedz z cytatem
Do tej pory tylko smarowałam stopy balsamem a paznokcie obcinałam. Standard. Teraz czytałam o scholl elektroniczny pilnik opinie[/url] i zaciekawił mnie ten pilnik. Można go stosować też do paznokci u stóp. Czyli jest wytrzymały bo wiadomo że płytka jest twardsza. Ma dwie prędkości i oprócz piłowania także wygładza paznokcie. Z chęcią go przetestuje. W zimę też trzeba odpowiednio o stopy dbać. Kosztuje nieco ponad 100zł ale jak się sprawdzi to będzie to udana inwestycja.
lipova

Dołączył: 04 Gru 2015
Posty: 1
Post 2015-12-04, 12:38  //  Dbanie o stopy Odpowiedz z cytatem
skarpetki złuszczające...
katarzyn

Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 5
Post 2015-12-09, 13:03  //  Dbanie o stopy Odpowiedz z cytatem
[quote="lipova"]skarpetki złuszczające...
quote]

A ja serdecznie je odradzam.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-12-17, 12:19  //  Dbanie o stopy Odpowiedz z cytatem
ja tez na codzien używam jakiś kremów bo nie ma co sie zaniedbywac. ostatnio dałem sie nawet żonie namić na jakiś zabieg w spa jak bylismy na weekend w hotelu grand lubicz w ustce.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2016-01-28, 20:48  //  Dbanie o stopy Odpowiedz z cytatem
przyznam się, że raz przy okazji wizyty w spa Piękna i Bestia zostałem zabrany siłą na zabieg, peeling stóp. Nie dość, że stopy gładkie, nawilżone to ja zrelaksowany niesamowicie! Chciałoby się takie spa codziennie w domu.
asteroida

Dołączył: 29 Lut 2016
Posty: 2
Post 2016-02-29, 21:55  //  Dbanie o stopy Odpowiedz z cytatem
Ja miałem problem z potliwością stóp i żona zabrała mnie do Mojej Estetyki w Rzeszowie. Zastosowali toksynę botulinową (dla niewtajemniczonych po prostu botox) i nie kojarzcie jej panowie tylko na korekcję zmarszczek u kobiet. W dążeniu do osiągnięcia wymarzonego efektu liczy się przede wszystkim wytrwałość i regularność. Zabiegi należy powtarzać od 2 do 4 razy w tygodniu, a pierwsze efekty widoczne są po 6-10 zabiegach. Mimo kosztowności zabiegu naprawdę warto, bo dochodzi do tymczasowego „uśpienia” wydzielanego potu i spokój nawet do roku czasu.
megamocny100

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 65
Post 2016-11-27, 13:56  //  Dbanie o stopy Odpowiedz z cytatem
O stopy warto dbać, a jeżeli ma się jakiś poważniejszy problem, to trzeba się wybrać do gabinetu podologicznego. Narazie mam spokój i nie muszę umawiać się na wizytę. Żona kupiła fajne preparaty do stóp Podoceutic, których razem używamy. Są w piance, fajnie się ich używa.
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Dbanie o stopy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!