Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Dalekie podróże

Dalekie podróże

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
wojak

Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 16
Post 2015-12-07, 10:02  //  Dalekie podróże Odpowiedz z cytatem
Jeśli lubicie podróżować, planować dalsze podróże, albo po prostu o nich poczytać to zachęcam do odwiedzenia drapiacchmury.blog.pl Smile
Reklamy
wojak

Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 16
Post 2015-12-17, 14:58  //  Dalekie podróże Odpowiedz z cytatem
A propo dalekich podróży, polecam wam też wyprawę na Elbrus czyli najwyższy szczyt w Europie Smile
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-07-15, 05:48  //  Dalekie podróże Odpowiedz z cytatem
Szczerze powiedziawszy to nie przepadam za takimi długimi podróżami. Z uwagi na problemy z transportem. Długie loty potrafią być męczące.....

Jeśli chodzi o mnie to wolę odwiedzać sąsiadów. Jest bliżej. W zeszłym roku byłem w Niemczech, w tym roku na wiosnę na Ukrainie.

Za to na początku lipca popłynęliśmy do Szwecji. Spędziliśmy tidzień nad morzem w Trójmieście ( swoją drogą to pogoda naprawde sie udała) i tam wynajęliśmy rejs.
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2017-01-19, 14:40  //  Dalekie podróże Odpowiedz z cytatem
W zeszłym roku spędziłem dwa miesiące w Nowej Zelandii i napisałem krótki artykuł o najlepszych miejscach moim zdaniem na spędzenie miesiąca miodowego tutaj artykuł nawakacjach.net/pojechac-podroz-poslubna/
Bardzo chcę tam wrócić, ale planuję przebyć cały szlak Milford, niestety czas oczekiwania wynosi ok jedne rok.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2017-02-01, 06:32  //  Dalekie podróże Odpowiedz z cytatem
Planowałem kiedyś dalekie podróże. Do Chin i do Korei.Jednak potem zorientowałem się jakie są koszty takich wypadów oraz zrezygnowałem. Nie chce mi się bulić takiej kasy. Szczególnie,że w Europie jest bardzo wiele ciekawych kierunków, które warto jest odwiedzić.....

Ze swojej strony proponuję wybrać się do Hiszpanii. Bardzo przyjemny kierunek. Szczególnie jej południowa część Andaluzja;


Słońce świeci tam przez cały rok.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2017-09-18, 09:42  //  Dalekie podróże Odpowiedz z cytatem
Hiszpania jest zdecydowanie jednym z ciekawszych kierunków wakacyjnych. Jednak ze swojej strony polecam Costa Bravę:
świetne plaże
bardzo dobra infrastruktura turystyczna
no i piekna Barcelona

Temat jest jednak o dalekich podróżach. Sam dużęgo doświadczenia w temacie nie mam ale raz byłem w ZEA i raz na Zanzibarze.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2021-01-28, 16:17  //  Dalekie podróże Odpowiedz z cytatem
Ja jak jadę w jakąś daleką podróż to jednak zawsze staram się też mieć wykupione ubezpieczenie. Tutaj https://mielec-ubezpieczenia.pl/ na tej stronie macie w tym temacie artykuły które pomogą wam podjąć decyzję jaka polisa będzie dobra dla kogo.
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Dalekie podróże
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!