Forum Banzaj.pl » Hydepark » Czy za stłuczkę przysługuje odszkodowanie?

Czy za stłuczkę przysługuje odszkodowanie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
animal123

Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 2
Post 2016-01-20, 20:34  //  Czy za stłuczkę przysługuje odszkodowanie? Odpowiedz z cytatem
W ubiegłym miesiącu moja żona miała lekki wypadek samochodowy. Stłuczka była niewielka, także uznaliśmy, że nic się nie stało, bo po zdarzeniu na zdrowie nie narzekała. Jednak po dwóch tygodniach zaczął ją boleć kręgosłup, przez co udała się do lekarza i opowiadając mu całą sytuację lekarz stwierdził, że to faktycznie może być jakieś zaniedbanie powypadkowe. I tak już 2gi tydzień żona chodzi z bólem kręgosłupa, dochodzącym raz do tego stopnia, że musiała wziąć zwolnienie z pracy. Póki co jest na etapie badań i próbujemy ustalić z czym jest problem. A ja przy okazji mam pytanie, czy może orientujecie się czy przysługuje jej z tego tytułu odszkodowanie czy w ogóle jakieś pieniążki z powiązanego z wypadkiem powodu (np. uszczerbek na zdrowiu itp.)? Nie wiem czy to dobry pomysł, ale znalazłem w Internecie https://www.aif.com.pl/ i pomyślałem czy nie skorzystać z ich pomocy. Korzystaliście może z ich usług i możecie polecic? Dodam, że policja była na miejscu zdarzenia i spisała protokół, także kolizja jest udokumentowana. Gdybyście mieli jakieś podobne doświadczenia z którymi moglibyście się podzielić byłbym wdzięczny Neutral
Reklamy
PiotrekK

Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 25
Post 2017-07-04, 08:12  //  Czy za stłuczkę przysługuje odszkodowanie? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli nie była z Twojej winy to jak najbardziej tak. Kiedyś mi za dość duże szkody dali śmieszne odszkodowanie znajomi polecili, żebym zgłosił się do Solace i faktycznie firma wywalczyła dla mnie odszkodowanie blisko 6x większe, więc z doświadczenia powiem Wam, że jak nie macie doświadczenia w walce o takie rzeczy to sami nie walczcie bo nic nie ugracie.
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2023-02-20, 18:47  //  Czy za stłuczkę przysługuje odszkodowanie? Odpowiedz z cytatem
W przypadku wypadku zawsze można ubiegać się o odszkodowanie, trzeba tylko najpierw udowodnić winę drugiej osoby. Jeśli nie wiecie, jak przeprowadzić analizę czy jak napisać wniosek, to wejdźcie na stronę https://prawoiodszkodowania.pl/ . To największy portal o takiej tematyce. Dowiecie się, jak uzyskać odszkodowanie, bo współpracują też z najlepszymi kancelariami.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Czy za stłuczkę przysługuje odszkodowanie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!