Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Czy używanie żelu na wlosy ma sens?

Czy używanie żelu na wlosy ma sens?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Vincnet92

Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 1
Post 2011-05-30, 13:53  //  Czy używanie żelu na wlosy ma sens? Odpowiedz z cytatem
Cytat: Jeśli wszystkie inne cechy wyglądu pozostają bez zmian, to na atrakcyjność fizyczną mężczyzny nie mają wpływu: włosy (kolor, gęstość ani długość),[...]
To jest cytat z wikipedii.

Czyli nie ważne czy jesteś długowłosym blondynem, czy też krótkowłosym brunetem, czy nawet łysym, Twoja atrakcyjność fizyczna nie ulega zmianie. Niektóre kobiety mogą powiedzieć, że podobają im się np. długowłosi szatyni. Ale jest to ich prywatny moduł i na pewno będą też robić od tego wyjątki. Status quo będzie wyrównywać fakt, iż inna grupa kobiet będzie uwielbiać krótkowosych rudych. Jedna znajoma mówiła mi też np., że nie podobają jej się wyżelowani 'pajace' Wink A więc, czy używanie żelu ma sens? Może i nie ma on wplywu na atrakcyjność samą w sobie, ale może wyrażać jakieś cechy naszej osobowości, np. że jesteśmy kimś przebojowym. Z drugiej strony może pokazywać, że jesteśmy puści i metroseksualni. Natomiast np. bycie łysym może dodawać nam cech dominujących i męskich. Jeżeli jesteśmy zaś elegancko ostrzyżeni, możemy przez to przekazywać, że jesteśmy zadbani itd. itd.

Ponizej jest zdjęcie Michaela Jordana. Wyobraźcie go sobie teraz z włosami na żel. Ni chuja, wyglądałby dziwnie Wink


Ponizej jest zdjęcie pijaczka. Bez względu na rodzaj włosów wyglądałby beznadziejnie. Ale gdyby zrobił sobie włosy na żel albo był łysy, to wyglądałby komicznie Smile

Natomiast jeżeli młody, atrakcyjny mężczyzna, miałby włosy na żel, to mogłoby być to spójne z nim. Ale czy to podnosioby jego atrakcyjność? (nie chodzi mi to o ATRAKCYJNOŚĆ FIZYCZNĄ tylko o całoksztat) Sam używam żelu, ale zastanawiam się nad jego sensem. Jak idę na imprezę, to większość facetów ma żel na włosach, więc argument, że to Cię wyróżnia z tłumu jest żałosny Wink
Reklamy
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-06-26, 13:41  //  Czy używanie żelu na wlosy ma sens? Odpowiedz z cytatem
Według mnie wazne jest, żeby sie dobrze czuć w tym co sie nosi.

Jak lubisz żel i Ci sie podoba to poprostu go używaj Smile

Pozdrawiam
milanista

Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 30
Post 2011-06-30, 15:26  //  Czy używanie żelu na wlosy ma sens? Odpowiedz z cytatem
Ja żel odradzam. Mam przez to problemy z łupieżem, kupowałem jakieś dziadostwo tanie i teraz się męczę ;/
david565

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 6
Post 2011-07-28, 11:28  //  Czy używanie żelu na wlosy ma sens? Odpowiedz z cytatem
A ja nie używam i mam WJ co kto o mnie myśli. To moja sprawa jak wyglądam a nie innych.
wojtek75

Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 9
Post 2011-10-03, 11:24  //  Czy używanie żelu na wlosy ma sens? Odpowiedz z cytatem
Ja się właśnie zastanawiam jak opanować moje niesforne włosy. Myślę na d żelem, gumą, pastą lub pianką do włosów. Macie z tym jakies doświadczenia? Co jest Najlepsze i co polecacie? Mam nieco dłuższe włosy, trochę się kręcą a trochę nie, są mega niesforne i nie mogę ich w żaden sposób ujarzmić.
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2011-10-03, 20:26  //  Czy używanie żelu na wlosy ma sens? Odpowiedz z cytatem
Ciezko cos doradzic, bo wszystko zalezy od tego jaki masz rodzaj wlosow najlepiej zapytaj sie u fryzjera jak bedziesz.
fajna laska

Dołączył: 10 Lis 2011
Posty: 84
Miasto: Warszawa
Post 2011-11-10, 15:27  //  Czy używanie żelu na wlosy ma sens? Odpowiedz z cytatem
Od długotrwałego używania żelu do włosów szybciej się łysieje drodzy panowie. Nie jest to zdrowe dla waszych czupryn. A moim skromnym zdaniem wygląda pedalsko.
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2011-11-13, 20:45  //  Czy używanie żelu na wlosy ma sens? Odpowiedz z cytatem
wedlug mnie jak ktos umie korzystac z zelu, czyli nie zużywa 1/2 pudelka na raz mozna wygladac dobrze ( i nie pedalsko :p )
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-02-20, 15:07  //  Czy używanie żelu na wlosy ma sens? Odpowiedz z cytatem
Ja polecam pastę do włosów Smile o wiele lepsza od żelu.
kubapl

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 32
Post 2012-07-30, 12:46  //  Czy używanie żelu na wlosy ma sens? Odpowiedz z cytatem
Co kto lubi- chcesz, to uzywaj.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-10-24, 16:14  //  Czy używanie żelu na wlosy ma sens? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli ktoś lubi stosować żel to w sumie dlaczego nie Smile Jednak tego typu kosmetyki niszą włosy.Dlatego przydał by Ci się szampon i odżywka do włosów zniszczonych z Argan Professional które możesz teraz znaleźć w Biedronce w dość dobrej cenie. kiedyś używałam i jest naprawdę świety jednak teraz nie załapałam się w mojej Biedronce na jego zakup
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Czy używanie żelu na wlosy ma sens?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!