Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Czy TV Sony to dobry wybór ???

Czy TV Sony to dobry wybór ???

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
merko

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 4
Post 2010-04-28, 01:23  //  Czy TV Sony to dobry wybór ??? Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się nad kupnem TV Sony i mam dylemat czy dobrze postępuje wiem że jest to marka która jest długo rynku. Tylko mam pytanie czy warto płacić za tą markę czy lepiej skusić się na coś tańszego np Samsunga.

czekam na wasze opinię
Reklamy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2010-04-28, 07:46  //  Czy TV Sony to dobry wybór ??? Odpowiedz z cytatem
Fakt, ze Sony kosztuje sporo. Telewizory robi naprawde dobre. Szczegolnie ostatnio sie podciagnal. Jednak na tak postawione pytanie nie da sie odpowiedziec, bo modeli jest na rynku mnostwo i konkurencja tez jest mocna. Podaj konkretny model jaki Ciebie interesuje to wtedy mozna sie odniesc do tego - rowniez w kontekscie modeli konkurencyjnych firm.
merko

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 4
Post 2010-04-28, 12:04  //  Czy TV Sony to dobry wybór ??? Odpowiedz z cytatem
zastanawiam się na tym modelem KDL-46EX1B trochę o nim poczytałem pochodziłem po stronach - ma 5 lat gwarancji jeśli się orientujesz to może mi doradzić coś o TV LED nie wiem czy zaryzykować bo one dopiero od niedawna pojawiły się na rynku i trochę się obawiam tego zakupu co o tym myślisz ???
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2010-04-28, 12:17  //  Czy TV Sony to dobry wybór ??? Odpowiedz z cytatem
Jak kupowac LCD to oczywiscie opartego na LEDach. Duzo lepsza czern, ktora jest wciaz slabym punktem LCD. Ja i tak bym wybral plazme, ktora w nizszej cenie zapewni bardziej naturalny obraz - no chyba, ze TV stoi w bardzo mocno naslonecznionym miejscu - wtedy rozwazalbym LCD.
grandecojones

Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 21
Post 2010-07-05, 15:15  //  Czy TV Sony to dobry wybór ??? Odpowiedz z cytatem
Marka oczywiście dobra i jeśli masz wystarczająca dużo kasy, to możesz brać. Ale jesli chcesz coś tańszego to chyba lepszy niż samsung, będzie Lg. Tak przynajmniej mówił mi znajomek, który pracuje w sklepie z rtv agd. Coś nieco wie o telewizorach. A wybór LCD plazma? Dla mnie LCD (szczególnie led), ale wiele osób woli plazmę.
mokrykot

Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 3
Post 2010-08-20, 12:34  //  Czy TV Sony to dobry wybór ??? Odpowiedz z cytatem
Ja też jestem zwolennikiem LCD Smile Co do pytania to rzeczywiście Sony są świetne ale płaci się przede wszystkim za markę Wink Ja wybrałbym jednak Samsunga i za to co zostało dokupił np DVD Wink Pozdro
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2010-08-20, 17:48  //  Czy TV Sony to dobry wybór ??? Odpowiedz z cytatem
Jak juz to Blu-Ray. DVD na LCD wyglada fatalnie.
hantiv

Dołączył: 02 Wrz 2010
Posty: 4
Post 2010-09-02, 10:29  //  Czy TV Sony to dobry wybór ??? Odpowiedz z cytatem
U mnie w salonie dalej stoi wieeelki kineskopowy ( całe szczęście płaski ) Soniak Smile w sypialni jest LCD, i jeśli chodzi o HD to kineskopowego bije na łeb... No ale jeśli chodzi o wyświetlanie czerni to wiadomo - słabizna przy LCD. LEDowe z tego co czytałem lepiej sobie z tym radzą, ale na własne oczy nie widziałem :]
KamilLM

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 35
Post 2010-11-03, 19:24  //  Czy TV Sony to dobry wybór ??? Odpowiedz z cytatem
Tak moim zdanie LCD a firma Sony nie można narzekać Smile
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Czy TV Sony to dobry wybór ???
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!