Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » czy to normalne?

czy to normalne?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Ile razy w tygodniu byś najchętniej uprawiał seks?
0-1
 0%
 0%  [ 0 ]
2-4
 0%
 0%  [ 0 ]
5-7
 100%
 100%  [ 1 ]
więcej niż 7 razy
 0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 1

Autor Wiadomość
Dona

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 3
Post 2012-04-24, 14:55  //  czy to normalne? Odpowiedz z cytatem
Jestem kobietą (trochę nimfomanka), mój chłopak na początku naszego związku rżnął mnie jak dziką suczkę... jednak to się zmieniło. Mówił, że on by mógł co chwile się kochać ale dzisiaj jest... inaczej. Mamy 20 i 24 lata a jesteśmy ze sobą ok 10 miesięcy. On pracuje na budowie i dość często gra w piłkę, z 3-4 razy w tygodniu. Powiedzcie mi mężczyźni, czy Wy po pracy i po piłce też byście nie mieli ochoty nawet na szybki numerek? Dodam że już 3 razy mnie NIE przeleciał kiedy miałam na sobie GORSET!! a wiem że go to podnieca...
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-04-24, 18:22  //  czy to normalne? Odpowiedz z cytatem
to normalne ze w trakcie trwania zwiazku nie jest tak jak w poczatkowej fazie euforii, daj chlopakowi zyc

mezczyzna zdrowy mysli o sekcie min 3 razy dziennie wiec pytanie ile BYSCIE CHCIELI razy uprawiac jest niepoprawne, bo od chcenia do mozliwosci i realizacji jest daleko i facet potrzebuje takze wlasnie pograc w pilke czy obejrzec Lige Mistrzow i to wcale nie oznacza ze juz na niego nie dzialasz, ale tak jak na poczatku 3 x dziennie juz nie bedzie, daj mu życ Smile
Dona

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 3
Post 2012-04-25, 09:54  //  czy to normalne? Odpowiedz z cytatem
ta cała Liga Mistrzów już działa na mnie jak płachta na byka... wcześniej to mogłam z nim oglądać a teraz jak tylko słyszę "kochanie, jak barca teraz nie wygra to coś tam, coś tam" "KOCHANIE GOOOL" mam ochote mu strzelić wtedy w twarz. najgorsze jest to że jak ja mu odmówię seksu to jest wręcz wk**wiony, a jak on mi odmawia to jest zdziwiony że jestem wkurzona. Ostatnio to mam wrażenie że traktuje mnie tylko jako pomoc domową... pracujemy tak samo i ja z regóły później wracam do domu a on by chciał żebym jeszcze po pracy coś do żarcia zrobiła bo on teraz meczyk ogląda. On po pracy to albo gra w piłkę, albo ogląda mecz przez neta albo ogląda TV... a jeśli ja sobie leże i oglądam tv to zdziwiony: "a czemu tego nie zrobiłaś?" szkoda tylko ze ja go prosze o wyniesienie śmieci conajmniej 4 dni...

Pewnie nic na to nie poradzę... zostało mi chyba tylko czekać aż zauważy że ja nie będę jego służącą...
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-04-25, 10:59  //  czy to normalne? Odpowiedz z cytatem
coz, tak to juz jest z facetami Smile mozesz sie nauczyc z tym zyc i postepowac albo szukac w bibliotece jakiegos romantyka wynoszacego smiecie Smile
Dona

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 3
Post 2012-04-25, 15:42  //  czy to normalne? Odpowiedz z cytatem
romantyk = cipa

mi chodzi o to żeby facet po prostu zauważał swoją kobietę i był przekonany że jej miejsce nie jest w kuchni. bo jak wiadomo ten co uważa że miejsce kobiety jest w kuchni to najprawdopodobniej nie wie co z nią zrobić w łóżku Wink no i chodzi o podział obowiązków w domu. raz to zrobię ja a raz ty, to robię ja to ty... prawda? Wink I pamiętajcie faceci że jeżeli mówicie że coś zrobicie: zaraz, jutro a tak naprawdę nie macie takiego zamiaru to po prostu nie mówcie nic. Razz bo wtedy czasami kobiety mają nadzieje że to milczenie oznacza zgodzę... ale to tylko nadzieja Razz
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-04-26, 11:29  //  czy to normalne? Odpowiedz z cytatem
nie wiem dlaczego zamiast sluchac rad koniecznie chcesz dalej walczyc z wiatrakami, zadziwiajaca przypadlosc kobiet Smile
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  czy to normalne?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!