Forum Banzaj.pl » Hydepark » Czy to dziwne, że kobieta nie chce dziecka ?

Czy to dziwne, że kobieta nie chce dziecka ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
SebaDu

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 1
Post 2012-11-08, 11:53  //  Czy to dziwne, że kobieta nie chce dziecka ? Odpowiedz z cytatem
Panowie pisze tutaj bo już nie wiem do kogo się zwrócić i kogo prosić o pomoc. Może ktoś z was tez miał kiedyś taki problem. Jestem z moją partnerka od 7 lat a od 2 lat jesteśmy małżeństwem. Pozornie wszystko jest cudownie, ja mam dobra prace moja żona pracuje ale właściwie bardziej z nudów niż z konieczności bo stać mnie na to żeby nas utrzymać. Od jakiegoś czasu są miedzy nami starcia o dziecko. Zawsze gdy rozmawiamy o dziecku moja zona wpada w szał. Jeszcze przed ślubem mówiłem jej, ze chce dzieci i wtedy mówiła, że tez chce ale jeszcze nie teraz. Te jeszcze nie teraz słyszę już od 5 lat i nic się nie zanosi na zmianę. Mam 34 lata moja żona 31 i na samo wspomnienie o dziecku zaczyna się awantura. Właściwie to jedyny powód do kłótni miedzy nami. Moja zona oświadczyła ostatnio, że w ogóle nie planuje dzieci, a ja już nie wiem co zrobić i jak z nią rozmawiać. Czy ktoś tu ma może taki problem jak ja.
Reklamy
Kwiatekk

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 45
Post 2012-11-14, 00:13  //  Czy to dziwne, że kobieta nie chce dziecka ? Odpowiedz z cytatem
Dziwna sprawa, bo wiekszosc kobiet w tym wieku chce miec dziecko. Moze podpytaj kolezanek o co chodzi ?
Hannibal

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 64
Miasto: piękna nasza Polska cała
Post 2012-11-14, 12:21  //  Czy to dziwne, że kobieta nie chce dziecka ? Odpowiedz z cytatem
Nie mam pojęcia jak jest u was problem, ale wiesz jak patrzę na koleżanki w pracy które mają dzieci to się wcale nie dziwię że kobiety rezygnują z macierzyństwa. Kobieta po urodzeniu dziecka często nie jest szczęśliwa, małżeństwo zaczyna szwankować, ona ma mnóstwo obowiązków, jeśli mąż jej nie pomaga (zazwyczaj nie pomaga) to dziewczyna sama się ze wszystkim szarpie, bo dzieci to strasznie dużo obowiązków które zazwyczaj dźwiga kobieta. Mam też koleżanki które zostały same z dziećmi i też mają ciężko.
Czasami dziewczyny boją się też ciąży i porodu, lub mają lęk czy będą kochać dziecko i świrują.
lajdak

Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 29
Post 2012-11-30, 22:48  //  Czy to dziwne, że kobieta nie chce dziecka ? Odpowiedz z cytatem
Hannibal, dobrze mówisz. Dzieci nie cementują związków, a kobiety boją sie samotności z dzieckiem, mimo małżeństwa.
Lubimy-To-Robic_com

Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 29
Post 2012-12-01, 14:28  //  Czy to dziwne, że kobieta nie chce dziecka ? Odpowiedz z cytatem
To fakt,może Twoja żona kiedyś w przeszłości na kimś się zawiodła i stąd teraz ta reaguje na wiadomość o dziecku? Nie naciskaj,daj jej czas,chociaż wiek ku temu aby zdecydować się na macierzyństwo jest jak najbardziej odpowiedni.
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2021-04-22, 17:25  //  Czy to dziwne, że kobieta nie chce dziecka ? Odpowiedz z cytatem
Ciężko powiedzieć.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2022-05-05, 19:45  //  Czy to dziwne, że kobieta nie chce dziecka ? Odpowiedz z cytatem
Znam przypadki gdzie długo długo kobieta nie chciała dziecka a z czasem to się zmieniło. Nie wiem jednak czy to dobrze, taka ciąża po 40 to już dużo większe ryzyko pojawienia się choroby genetycznej u dziecka. Przyszła mama na pewno musi przejść wiele badań i zdecydować się na badania prenatalne. Prawdopodobieństwo urodzenia dziecka z zespołem Downa rośnie z wiekiem.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 340
Post 2022-05-05, 21:00  //  Czy to dziwne, że kobieta nie chce dziecka ? Odpowiedz z cytatem
Nie jest to dziwne, nie każda kobieta pragnie zostać matką. Ja długo nie byłam gotowa, dopiero przed 40-stką się zdecydowałam, ale to niestety dość późno. Przez to musiałam wykonać prenatalne badania po 35 roku życia w ciąży ze względu na wzrost ryzyka występowania chorób genetycznych. Na szczęście maluszek jest całkowicie zdrowy Smile
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2022-09-29, 23:06  //  Czy to dziwne, że kobieta nie chce dziecka ? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcecie zainteresować się tym, w jaki sposób wygląda przepisywanie antykoncepcji w inernecie i jeśli chcecie sprawdzić, czy coś takiego w ogóle istnieje, to koniecznie zerknijcie sobie na informacje na stronie http://www.poradniki24h.pl/8973/recepta-na-antykoncepcje-awaryjna-przez-internet/ . Można ich tam znaleźć całkiem sporo.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Czy to dziwne, że kobieta nie chce dziecka ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!