Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Czy programowanie jest trudne

Czy programowanie jest trudne

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2016-04-11, 06:51  //  Czy programowanie jest trudne Odpowiedz z cytatem
Zastananawiam się czy nie nauczyć się. Ale czy można zacząć naukę w wieku 30 lat?
Reklamy
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-04-11, 08:18  //  Czy programowanie jest trudne Odpowiedz z cytatem
A czemu niby nie? Jest masa osób, które uczyły się programowania właśnie po 30 roku życia i obecnie bardzo dobrze sobie radzą. Nie jest to takie proste ale jak się jest systematycznym to mozna wszystko.
Na początku polecam zacząć od języka programowania C:
http://strefakursow.pl/kursy/programowanie/szkola_programowania_w_jezyku_c.html

Jest to podstawowy język i latwiej będzie Ci to ogarnąć.
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2016-04-14, 11:33  //  Czy programowanie jest trudne Odpowiedz z cytatem
Daj spokój, masz 30 lat i uważasz, że na naukę jest już za późno? Człowiek może i powinien uczyć się przez całe życie. U mnie na Uczelni, na moim roku jest kilka osób 50+ i studiują na wydziale elektroniki, a tam umiejętność uczenia się jest wielce wskazana Smile
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 402
Post 2023-03-28, 18:34  //  Czy programowanie jest trudne Odpowiedz z cytatem
Nie mam żadnego doświadczenia z programowaniem. Interesuje się za to elektroniką i szukam różnych porad, informacji na ten temat w sieci. Jedną ze stron jaką odwiedziłem ostatnio jest blog https://tspcb.pl/blog/technologia/obwod-drukowany-pcb-ang-printed-circuit-board-co-to-jest-i-jakie-ma-zastosowanie-w-elektronice gdzie są informacje o obwodach drukowanych.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Czy programowanie jest trudne
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!