Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Czy polecacie któregoś z HaPeków??

Czy polecacie któregoś z HaPeków??

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
zielony777

Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2
Post 2010-03-15, 09:57  //  Czy polecacie któregoś z HaPeków?? Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich, możecie mi poradzić który z lapków wybrać? Dla mnie, laika niewiele się one między sobą różnią  proszę o pomoc w dokonaniu właściwego wyboru - komputer będzie wykorzystywany jako multimedialna „zabawka”, a więc filmy, muzyka, surfowanie w sieci..może któryś z użytkowników używa któregoś z modeli? A może inny hp? Słyszałem, że HP są jednymi z lepszych komputerów


z góry dziękuję za pomoc
Reklamy
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-03-28, 11:08  //  Czy polecacie któregoś z HaPeków?? Odpowiedz z cytatem
A czy musi to być HP? Jeśli chodzi o laptopy masz inne bardziej poważne firmy jak Lenovo, Asus itp.
zielony777

Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2
Post 2010-04-13, 19:17  //  Czy polecacie któregoś z HaPeków?? Odpowiedz z cytatem
podobno HP-ki sprawdzają się najlepiej, chodzi także o serwis - ten w przypadku Hp jest również niezawodny - tak słyszałem. i raczej padnie na hp - tylko który model?
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2010-04-28, 12:22  //  Czy polecacie któregoś z HaPeków?? Odpowiedz z cytatem
Tez słyszalem ze z HP jest niezle jezeli chodzi o serwis. Mojej kuzynce polecilem ten model HP DV7-3010EW i sobie bardzo chwali. Do multimediow sie nadaje calkiem dobrze. dobra grafa, duzo ram, mocny procek i spory ekran.
Kiziea

Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 55
Post 2010-04-30, 15:58  //  Czy polecacie któregoś z HaPeków?? Odpowiedz z cytatem
Nie polecajcie HP-ków, jest to wielkie G, lepiej pomyśleć nad jakimś Lenovo i wyjdzie się na tym idealnie, można również zainwestować w Della.
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-05-15, 18:43  //  Czy polecacie któregoś z HaPeków?? Odpowiedz z cytatem
Czy aby na pewno HP najlepsze, będę polemizował dużo osób poleca Lenovo i Asusa, firmy podobno produkują jedne z najlepszych laptopów, poziom HP dawno spadł już Sad.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Czy polecacie któregoś z HaPeków??
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!