Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności » Czy oszczędzacie na przyszłość?

Czy oszczędzacie na przyszłość?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2018-08-19, 10:47  //  Czy oszczędzacie na przyszłość? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy czytaliście ale sam ostatnio się dokopałem do informacji, że tak naprawdę jedynie niewielki procent Polaków oszczędza....Jak jest z Wami? Oszczędzacie czy liczycie na emeryturę?
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2018-08-22, 08:22  //  Czy oszczędzacie na przyszłość? Odpowiedz z cytatem
Nie trzeba do tego nawet się dokopywać... Sam widze po mojej rodzinie i znajomych, ze niewiele oszczędzają. Większość wydaje na głupoty i nie zastanawia sie nad tym co będzie w przyszlości. Osobiście jestem innego zdania i uwazam,ze nie ma co liczyć na naszą emeryturę, która bedzie pewnie żałośnie niska...
Proponowałbym śledzić promocje na konta bankowe - Aktualnie Millenium bank daje możliwosć założenia sobie konta oszcżędnosciowego oprocentowanego na 2,7%
banban

Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 46
Post 2018-10-27, 15:48  //  Czy oszczędzacie na przyszłość? Odpowiedz z cytatem
Mnie bardzo przypadła do gustu oferta na konto ing direct opinie na tej stronie przeczytacie opinie na temat konta, porady i opinie klientów.
DanielMackowiak

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 72
Post 2018-12-06, 17:18  //  Czy oszczędzacie na przyszłość? Odpowiedz z cytatem
A co sądzicie o tym, by założyć konto w alior banku Ktoś z Was tam ma i moze podzielić się opiniami?
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2019-04-14, 10:33  //  Czy oszczędzacie na przyszłość? Odpowiedz z cytatem
Oszczędzanie i inwestowanie to coś, czego wiele osób nie robi i uważają to za coś dziwnego, bo po co skoro można wydać pieniądze. To błędne podejście i zupełnie niepotrzebnie wiele osób to omija. Ja korzystam z usług oszczędnościowych w nestbanku - https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/oszczednosci-i-inwestycje. Można umówić się na spotkanie z doradcą, gdzie rzeczowo opisze Ci jak sprawa wygląda i co można dzięki temu zyskać.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2019-07-09, 14:14  //  Czy oszczędzacie na przyszłość? Odpowiedz z cytatem
Tak, staram się odkładac na przyszłość. Szczególnie, że nie wiadomo w zasadzie jak wysokie będziemy mieli emerytury. Warto wziąc pod uwagę czynniki takie jak
starzenie się społeczeństwa
ryzyko kryzysu ( mamy obecnie lata prosperity ale tak naprawde nie będzie nigdy tak dobrze)
jak również to, że polska gospodarka wspiera obecnie socjalizm co raczej dobrze się nie konczy, jak widzimy na przykładzie Wenezueli


https://forum.finansefakty.pl/user-bartoszjurczak_16545
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-07-07, 08:49  //  Czy oszczędzacie na przyszłość? Odpowiedz z cytatem
Generalnie jeżeli o oszczędzanie chodzi, możliwości w tym zakresie mamy dzisiaj naprawdę wiele. Niemniej jednak bardzo fajne rozwiązania w tym zakresie znajdziemy w viennalife . Możemy tutaj połączyć ubezpieczenie z oszczędzaniem, a jednocześnie uzyskamy wsparcie od wykwalifikowanych doradcówSmile.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-02-25, 11:43  //  Czy oszczędzacie na przyszłość? Odpowiedz z cytatem
Jestem zdania, że jak najbardziej warto oszczędzać pieniądze dzięki Pracowniczym Planom Kapitałowym. Wdrożenie i prowadzenie ppk w firmie. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej w tym temacie, to koniecznie zerknijcie sobie na stronę https://www.szkola-ryzyka.pl/ppk-czym-sa-i-na-jakich-zasadach-dzialaja/ Tutaj wszystkie szczegóły.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2021-08-04, 00:18  //  Czy oszczędzacie na przyszłość? Odpowiedz z cytatem
Tak jak najbardziej. Trzeba zadbać o swoją przyszłość na emeryturze. Ale też oszczędności uważam warto dywersyfikować. Można inwestować w różne rzeczy, wystarczy sprawdzić notowania funduszy inwestycyjnych by przekonać się gdzie najlepiej umieścić swoje pieniądze
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2022-07-28, 19:16  //  Czy oszczędzacie na przyszłość? Odpowiedz z cytatem
ja oszczędności wolę zainwestować, postanowilem postawić na nieruchomości, skorzystałem z oferty https://pt-management.pl/ zajmują się wszystkim kompleksowo od poszukiwania nieruchomości do potem obsługi tzn, szukania najemców itp.
Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności »  Czy oszczędzacie na przyszłość?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!