Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności » Czy opłąca się jeszcze iść na studia?

Czy opłąca się jeszcze iść na studia?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2019-10-19, 09:58  //  Czy opłąca się jeszcze iść na studia? Odpowiedz z cytatem
Jak wam się wydaje, czy opłaca się jeszcze iść na studia?
Reklamy
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2019-10-30, 19:30  //  Czy opłąca się jeszcze iść na studia? Odpowiedz z cytatem
Pewnie, że tak ja się teraz zapisałem na WSB na studia z informatyki, chcę się przebranżowić, myślę że nigdy nie jest za późno na naukę
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-10-02, 12:36  //  studia Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że warto, szczególnie jeżeli studiujemy dla siebie, a nie dla papierka. Sam bardzo poważnie rozważam taką opcję jak studia bankowość i finanse w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie:). Studiował ktoś z Was na tej uczelni i mógłby mi powiedzieć coś więcej na jej temat? Za wszelkie uwagi z góry pięknie dziękuję.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2020-12-19, 17:36  //  Czy opłąca się jeszcze iść na studia? Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że się opłaca. Znam takich co studiują co chwila nowy kierunek podyplomowo, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie ma w tym zakresie bardzo dobrą ofertę. Inni znowu co wcześniej zrezygnowali ze studiowania tak teraz zaczynają i bardzo dobrze im idzie. Ja poszedłem po maturze i bardzo się z tego cieszę. Zdobyłem wiedzę, nie miałem problemu z pracą potem.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2021-03-08, 17:02  //  Czy opłąca się jeszcze iść na studia? Odpowiedz z cytatem
Ja nie szłam na studia tyko od razu po szkole wyjechałam za granicę do pracy i warto było, zarobiłam wiele, mogłam sobie dzięki temu mieszkanie kupić tutaj. Ta https://zwrot-podatkow.pl/ firma pomagała mi natomiast z rozliczaniem się z podatku bo nie wiedziałam jak się za to zabrać.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2021-04-22, 02:38  //  Czy opłąca się jeszcze iść na studia? Odpowiedz z cytatem
Pewnie, że się opłaca, co to w ogóle za pytanie. Nigdy nie wiesz tak naprawdę kiedy Ci się ten papierek przyda. A jak ktoś uważa studiowanie za marnowanie czasu bo woli już pracować to jest na to rozwiązanie - https://edunet-poland.pl/studia-dualne-model-studiowania/ . Godzisz pracę i naukę na bardzo wysokim poziomie. Po zakończonej edukacji masz i wiedzę i doświadczenie i do tego pewne miejsce pracy.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2021-05-10, 07:12  //  Czy opłąca się jeszcze iść na studia? Odpowiedz z cytatem
Dla siebie warto, ale papierek teraz coraz mniej znaczy,a szkoda
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 340
Post 2021-07-17, 17:00  //  Czy opłąca się jeszcze iść na studia? Odpowiedz z cytatem
Oczywiście że warto. Dlatego dla córki zakupiłam dodatkowe pomoce https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podreczniki-szkolne-na-rok-2021-2022-ksiegarnia-internetowa-a-562.html tak aby mogła się w pełni przygotować do matury. Sama bardzo długo chodziła na korepetycje aler teraz już z nich zrezygnowała. Odpowiednio zrobiona książka potrafi zastąpić nauczyciela.
Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności »  Czy opłąca się jeszcze iść na studia?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!