Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Czy można powiększyć penisa nieinwazyjnie?

Czy można powiększyć penisa nieinwazyjnie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Bebot

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 16
Post 2015-06-19, 22:53  //  Czy można powiększyć penisa nieinwazyjnie? Odpowiedz z cytatem
Czy znacie jakieś SKUTECZNE środki na powiększenie penisa? Chodzi o sposoby nieinwazyjne, czyli bez operacji. Nad tym też się zastanawiałem, ale doczytałem, że zalecana jest jedynie w przypadku "mikropenisów" i jest tylko 50% szans na to, że "sprzęt" będzie działał poprawnie, więc tą opcję odrzuciłem.
Dodam, że stosowałem już jakieś środki. Były to XtraSize i SizePower, żeby nie było w obu przypadkach zamówiłem pakiet premium, stosowałem się do zaleceń konsultantów, jak i ulotki. W obu przypadkach bez nawet najmniejszych efektów. W przypadku SizePower uznałem nawet, że odeślę ostatnie opakowanie, zawsze jakaś kasa wróci: pisałem maile, dzwoniłem na podany na stronie numer, ale na maile nikt nie odpisywał, a telefonu nikt nie odbierał, pięknie było tylko przy zamówieniu produktu i zapewnieniach o zwrocie pieniędzy, a przede wszystkim skuteczności...
Aktualnie stosuję plastry Turbo Max Blue (2 tydzień). Tutaj zdecydowałem się kupić tylko jedno opakowanie i tak jak w przypadku poprzednich efektu żadnego.
Czy mam jakiś uraz, że pytam o coś takiego? Myślę, że nie. Nie mam partnerki i nikt nigdy mi nie powiedział nic na ten temat (w sumie to nawet nie miał kto powiedzieć, bo jestem nieśmiały...). A moje rozmiary? Wiem, że w tej kwestii pomiary zazwyczaj są subiektywne, ale jak bym nie mierzył wychodzi 17-18cm. Czy to dużo, czy mało nie wnikam, ale chciałbym przekroczyć te "magiczne" 20cm, a najlepiej gdybym miał 22-23cm. Czemu tyle? Sam nie wiem, ale powiedzmy, że czułbym się wtedy spełniony.
Reklamy
Bebot

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 16
Post 2015-06-26, 17:29  //  Czy można powiększyć penisa nieinwazyjnie? Odpowiedz z cytatem
Szkoda, że cisza w temacie Sad

A co myślicie o pompkach do penisa? Na jakiej zasadzie to działa i jakie są efekty? No i najważniejsze, czy są trwałe?
Desperat

Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 21
Post 2015-07-08, 21:15  //  Czy można powiększyć penisa nieinwazyjnie? Odpowiedz z cytatem
Z pompkami radze ostrożnie. Ktoś się wypowiadał na jakims forum, że po uzywaniu pompek uszkodzeniu uległy... w członku. No wlasnie cos uleglo uszkodzeniu, ale nie pamietamn co.Wzwody pózniej nie były pełne.
damin56

Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 5
Post 2015-07-31, 14:08  //  Czy można powiększyć penisa nieinwazyjnie? Odpowiedz z cytatem
Dobrze działa penilarge, szczególnie spray to fajna sprawa kupiłem na inymnosc.pl jeżeli dobrze pamiętam
Bebot

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 16
Post 2015-07-31, 21:05  //  Czy można powiększyć penisa nieinwazyjnie? Odpowiedz z cytatem
Ale poważnie były jakieś rezultaty? Bo tak jak pisałem wyżej używałem już innych preparatów (też rzekomo najlepszych na rynku) i różnicy w przed i po nie było nawet najmniejszej.
damin56

Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 5
Post 2015-08-03, 09:29  //  Czy można powiększyć penisa nieinwazyjnie? Odpowiedz z cytatem
Poważnie, poważnie na początku rezultaty są raczej krótko trwałe więc lepiej używać przed stosunkiem ale jak zastosujesz całą kurację to naprawdę podziała, u mnie zadziałało
Bebot

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 16
Post 2015-08-03, 12:11  //  Czy można powiększyć penisa nieinwazyjnie? Odpowiedz z cytatem
Czyli co? Używałeś tylko sprayu, czy też tabletek/kremu? Jakie dokładnie "rezultaty" u Ciebie przyniosło jeśli można wiedzieć Smile
Mówisz, że na początku efekt krótko trwały, ale po skończeniu kuracji cały czas się utrzymuje (nie wiem, jak dawno tego używałeś), czy po pewnym czasie też zaczyna "zanikać"?
spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2016-03-17, 12:48  //  Czy można powiększyć penisa nieinwazyjnie? Odpowiedz z cytatem
Można, ale bez żartów ze sprayem, może posypką?

penis składa się z ciał jamistych, czyli należy właśnie na nie działać, jeśli chcesz sobie powiększyć i pogrubić. Dlatego stosować powinno się jak już Phallomax - http://phallomax.pl/
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2016-04-14, 11:15  //  Odpowiedz z cytatem
Pompki do tego używacie? Przecież tak logicznie myśląc to jak wam wydłuży penisa, to musi się to odbyć kosztem średnicy, czy na prawdę tego chcecie? Smile A tak w ogóle, to wiadomo przecież, że liczy się przekrój poprzeczny, a nie długość.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2016-04-21, 07:04  //  Odpowiedz z cytatem
No niby są jakieś środki na powiększanie penisa ale sam nie wiem czy bym w to wierzył. Jest wiele dobrych opinii w sieci ale są równiez i negatywne. Tak naprawdę to liczy się Wasza technika a nie Wasza wielkość. Kobietę można zaspokoić nie tylko penisem. Większość przyjemności jest w łechtaczce czyli na zewnatrz a nie w środku.
Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie do gingerrose:
http://gingerrose.pl/

Jest tam sporo gadżetów erotycznych dzięki którym możecie powiekszyć trochę swojego małego.
Na przykład taka pogrubiająca nakładka na penisa
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2016-05-11, 16:21  //  Odpowiedz z cytatem
Nie wiem co gorsze - mieć małego penisa czy stanąć z takim sprzętem przed dziewczyną Smile
wojak

Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 16
Post 2016-06-20, 10:57  //  nakładka na penisa Odpowiedz z cytatem
Tak jak ktoś wyżej zasugerował. Można sztucznie penisa wydłużyć za pomocą akcesoriów - to bardzo bezpieczna metoda, która jest bardzo satysfakcjonująca dla partnerki, polecam zajrzeć tutaj -
nakładka na penisa
Edek192

Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 23
Post 2017-04-05, 18:01  //  Czy można powiększyć penisa nieinwazyjnie? Odpowiedz z cytatem
A o tym żelu ktoś z Was słyszał - https://heltio.com/pl/titan-gel ? Szukam właśnie jakiegoś miejscowego środka, nie żadnych tabletek. Stosował ktoś ten żel i mógłby coś więcej na jego temat napisać?
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-06-22, 08:14  //  Czy można powiększyć penisa nieinwazyjnie? Odpowiedz z cytatem
Panowie zastanawiałem się ostatnio nad kupieniem sobie czeegoś na powiekszenie penisa. I biorę pod uwagę albo właśnie wspomniany penilarge albo te tabletki:
https://intymnosc.pl/pl/powiekszanie-penisa/1655-penis-complete-60-tab-najmocniejszy-srodek.html

Które są Waszym zdaniem mocniejsze?
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2018-07-17, 10:02  //  Czy można powiększyć penisa nieinwazyjnie? Odpowiedz z cytatem
krawczyk napisał: Panowie zastanawiałem się ostatnio nad kupieniem sobie czeegoś na powiekszenie penisa. I biorę pod uwagę albo właśnie wspomniany penilarge albo te tabletki:
https://intymnosc.pl/pl/powiekszanie-penisa/1655-penis-complete-60-tab-najmocniejszy-srodek.html

Które są Waszym zdaniem mocniejsze?


Penilarge to dobre tabletki. Naukowo mają udowodnione działanie powiekszające penisa, z tego co wiem penis complete to nowszy srodek. Ogólnie kuracja jest droższa, ale jeśli chodzi o skład to jest lepszy. Jesli masz pieniadze to inwestuj w penis complete. Efekt powinie być lepszy.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2019-03-12, 07:55  //  Czy można powiększyć penisa nieinwazyjnie? Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio oględałem taką ofertę https://sexownysklep.pl/kosmetyki-erotyczne I jest tu min żel do powiększenia penisa o nazwie BiggerSize Gel. Pogrubi i powiększa penisa. Spróbuj cena jest przyzwoita, a z tego co piszą na stronie efekt rewelacyjny.
Przesyłka zawsze jest szybka i dysretna, nikt się nie domyśli co zamawiasz.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2019-10-01, 08:16  //  Czy można powiększyć penisa nieinwazyjnie? Odpowiedz z cytatem
Są zabiegi dzięki którym można powiększyć penisa, zwiększyć jego obwód i nie są wcale inwazyjne. Mam na myśli takie z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. W Warszawie w szpitalu Mazovia taki zabieg na pewno wykonują. cena się waha od 3 do 9 tys zł. W zależności od ilości użytego kwasu. Dobrych specjalistów tam mają.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Czy można powiększyć penisa nieinwazyjnie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!