Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Czy jest tutaj jakiś romantyk? potrzebna rada, pilnie!

Czy jest tutaj jakiś romantyk? potrzebna rada, pilnie!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
joasia

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 2
Post 2011-08-08, 08:26  //  Czy jest tutaj jakiś romantyk? potrzebna rada, pilnie! Odpowiedz z cytatem
Hej chłopaki!

Mam problem z jednym facetem i potrzebuję fachowej porady. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc?bardzo ładnie proszę:*
Reklamy
Bastian

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 2
Post 2011-08-08, 21:13  //  Czy jest tutaj jakiś romantyk? potrzebna rada, pilnie! Odpowiedz z cytatem
O co chodzi? Postaram się pomóc Smile
joasia

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 2
Post 2011-08-08, 22:11  //  Czy jest tutaj jakiś romantyk? potrzebna rada, pilnie! Odpowiedz z cytatem
Z góry mówię, że nie brakuje mi piatej klepki, po prostu jestem w stanie totalnego zauroczenia;) poznałam super chłopaka, na imprezie w Sopocie i mimo że nie wierzę w znajomości zawierane w ten sposób to Krzysiek naprawde bardzo mi sie spodobał. Fantastycznie sie ze sobą bawiliśmy, naprawdę z nikim tak dobrze mi nie było (nie mówię o seksie)Wink Krzysiek bardzo sie cieszył na następne spotkanie, ja natomiast jestem troche z innej bajki i widząc, że sie mu podobam włączyły mi się syreny alarmowe, że może z tego może cos być...i mimo że też sie bardzo cieszyłam, że go zobaczę, to gdy sie spotkalismy nastepnego dnia, zachowywałam sie mega nietaktownie i nie czule, i jakby mi nie zależało. Wiem że nie zrobiłam najlepszego wrażenia, sama bym się więcej ze sobą nie umówiła:/ Krzysiek więcej nie odpisał i nie oddzwonił, mimo, że mu później pisałam, że nie czułam sie najlepiej i że nie byłam sobą, pewnie za bardzo się zraził. Urlop dobiegł końca i poszłiśmy oboje w swoje strony. Niesamowicie mi zależy na odnowieniu znajomości, wiem że znam go bardzo słabo i mogę sie co do niego mylić, ale wierzę, że czasem warto w życiu zaszaleć i zrobić coś nieprawdpodobnego, w imię mam nadzieję czegoś więcej:) i tutaj właśnie proszę o radę, ponieważ cięzko mi sie wczuć w sposób myślenia mężczyzn, a chciałabym zrobić cos co by go przekonało do mnie, jakioś go zaskoczyć, żeby zmienił o mnie zdanie, na to jakie miał na początku. Jak to zrobić?Wy mężczyźni słyniecie z zaskakiwania kobiet w romantyczny sposób, czy jest cos co ja mogę zrobić?
Bastian

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 2
Post 2011-08-09, 09:09  //  Czy jest tutaj jakiś romantyk? potrzebna rada, pilnie! Odpowiedz z cytatem
Po pierwsze nie kłam. Nie pisz, że się źle czułaś, bo to nie wróży niczego dobrego na przyszłość. Nie możesz opierać nowej znajomości na kłamstwie. Po drugie ciężko jest też Tobie coś doradzić, bo znacie się dosyć krótko. Nie poznaliście się jeszcze od tych najlepszych stron i na tyle dobrze, by "uderzyć" w ten czuły punkt, kóry zaowocuje drugą szansą. Zastanów się także bardzo dobrze, czy ta znajomość nie była tylko wakacyjną przygodą. Wiem, że spotkaliście się znowu, ale jak widać miałaś już jakieś wątpliwości. Raz zaszalałaś, potem do głosu doszedł rozsądek. Na Twoim miejscu najpierw przeprosiłbym za zachowanie na drugim spotkaniu (tylko nie kłam). Napisz, że zależy ci na tej znajomości, ale nie chcesz tego popsuć poprzez szybkie i nieprzemyślane decyzje. Bądź konsekwentna, ale nie nachalna. Umów się na nową randkę. Zaproponuj, że w jej trakcie powiecie sobie jakieś trzy rzeczy, które lubicie w sobie nawzajem, potem zdradźcie jakiś sekret o którym nikt oprócz Was nie wie. Jesteście na etapie poznawania swojego partnera w sposób w jaki na to zasługuje- od tych najlepszych stron. Nie spiesz się, jeżeli dalej będziesz mieć wątpliwości i zachowywać się tak jak przy drugim spotkaniu, powinnaś rozważyć opcję zakończenia tej znajomości, bo może to być oznaka zauroczenia, które niestety szybko mija. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Cześć.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Czy jest tutaj jakiś romantyk? potrzebna rada, pilnie!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!