Forum Banzaj.pl » Hazard » Czy Forex jest hazardem?

Czy Forex jest hazardem?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Granat

Dołączył: 11 Paź 2015
Posty: 1
Post 2015-10-11, 09:54  //  Czy Forex jest hazardem? Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się, czy Forex może być hazardem ? Straciłem już dużo pieniędzy na nim, a nadal chcę się odegrać? Może macie jakieś sprawdzone sposoby na zarobek na Forex?
Reklamy
Trapo

Dołączył: 12 Paź 2015
Posty: 6
Post 2015-10-12, 07:56  //  Czy Forex jest hazardem? Odpowiedz z cytatem
Tak, Forexie jest hazardem. Inwestuje na nim od roku Na początku była to dla mnie zabawa, inwestowałem małe kwoty. W pewnym momencie straciłem sporo sumę. Mój przyjaciel polecił mi, aby znaleźć sygnały transakcyjne. Przeszukałem cały Internet i znalazłem jedną firmę, która udziela gwarancji na zakupione sygnały. Od tamtej pory zarabiam na Forex na tyle, że nie muszę już pracować. Więc według mnie sprawdzonym sposobem nie są książki, artykuły, a dobre sygnały. Skąd takie sygnały? Musisz poszukać jakie będą Ci odpowiadać. Ja korzystam z usług firmy Debarex. I to jest moja strategia.
clarkson

Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 5
Post 2015-11-11, 17:30  //  Czy Forex jest hazardem? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od tego jak do tego podchodzisz.. Czy masz wiedzę w ogóle o Forexie? Czy to będzie twój sposób na dywersyfikację dochodów? Czy ty będziesz się tym zajmował sam, czy twój makler?
Jeśli ty się tym nie będziesz zajmował tylko twój makler to nie wiem jakim sposobem miałoby się to źle odbić na tobie... Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba wiedzieć jak z tego korzystać mądrze.
Forum Banzaj.pl » Hazard »  Czy Forex jest hazardem?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!