Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Czy ac obejmie naprawę silnika?

Czy ac obejmie naprawę silnika?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2022-04-29, 07:41  //  Czy ac obejmie naprawę silnika? Odpowiedz z cytatem
Podczas jazdy wjechalem w dziurę na drodze asfaltowej , wyskoczył mi komunikat o przegrzanym silniku i temperaturze max od razu zjechałem na pobocze i po wjechaniu w kolejna dziurę temperatura się uspokoiła. Cała sytuacja na video. Tego samego dnia zamówiłem lawetę na naprawę do salonu, w salonie nie wiedza dlaczego tak się zadziało po dziurze ale wyszedł test pozytywny na uszczelkę pod głowica.
Reklamy
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2022-04-29, 12:40  //  Czy ac obejmie naprawę silnika? Odpowiedz z cytatem
Ac nie obejmuje naprawy silnika. Jeżeli.po wjechaniu w dziurę w drodze auto uległo awarii a są na nim widoczne uszkodzenia z tym związane. Np dziura w misce olejowej i wyciek oleju to można zgłosić to u zarządcy drogi, gmina powiat itp i zgłosić szkodę z OC zarządcy drogi. Aczkolwiek być moze są jakies ubezpieczenia, które obejmują i takie szkody. Polecam skontaktować sie na przykłąd z Compensą i obgadać: https://www.compensa.pl/
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-06-01, 10:32  //  Czy ac obejmie naprawę silnika? Odpowiedz z cytatem
Ciekawe kwestie, warto poznać takie informacje. Szczególnie, że wybieram się kurs prawa jazdy w Poznaniu , więc mam nadzieję, że w niekrótkim czasie i ja nad takimi kwestiami będą się zastanawiała. Ile czasu trwał u Was kurs? Ile razy podchodziliście do zdawania egzaminu? Za którym się udało?
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Czy ac obejmie naprawę silnika?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!