Forum Banzaj.pl » Hydepark » Czepialska w sypialni

Czepialska w sypialni

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tamil

Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 4
Post 2009-11-20, 13:59  //  Czepialska w sypialni Odpowiedz z cytatem
Nie należę do pedantów, ale w mojej sypialni nie ma tak dużo syfu, jak u przysłowiowego studenta. Jednak moja kobieta ciągle się czegoś czepia. Że to, że tamto, że za słonecznie, że za zimno blah blah blah. Czy ja mam tylko takie dziewczę czy wasze też na siłę szukają żył wodnych i zagubionych skarpet Question
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-11-20, 15:16  //  Czepialska w sypialni Odpowiedz z cytatem
zmartwie cie, chyba tak trafiles pechowo bo ja sie nie spotkalem Wink
nipsu

Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 7
Post 2009-11-20, 15:23  //  Czepialska w sypialni Odpowiedz z cytatem
moja marudzi, że jej zimno. a jak pokręcam ogrzewanie, to że jej się cera wysuszy! i co ja mam do cholery robić?
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-11-20, 15:56  //  Czepialska w sypialni Odpowiedz z cytatem
zmienic na mniej kaprysna Wink albo niech sobie termostat sama ustrawia powiedz, nie umie czy co? jak jej wygodnie
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2009-11-26, 01:46  //  Czepialska w sypialni Odpowiedz z cytatem
nipsu napisał: moja marudzi, że jej zimno. a jak pokręcam ogrzewanie, to że jej się cera wysuszy! i co ja mam do cholery robić?


Jak marudzi, ze jej zimno to trzeba ogrzac wlasnym cialem Wink Lekarze stwierdzili, ze nic tak dobrze nie rozgrzewa jak wlasnie cieplo drugiego czlowieka Wink
nipsu

Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 7
Post 2009-12-03, 19:45  //  Czepialska w sypialni Odpowiedz z cytatem
darko napisał:
Jak marudzi, ze jej zimno to trzeba ogrzac wlasnym cialem Wink Lekarze stwierdzili, ze nic tak dobrze nie rozgrzewa jak wlasnie cieplo drugiego czlowieka Wink

podoba mi się ten pomysł Laughing tylko wolałbym żeby zamiast tych grubaśnych pidżam założyła coś bardziej sexy...
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-12-03, 22:30  //  Czepialska w sypialni Odpowiedz z cytatem
No zaklada te pidżamy bo jej zimno. Wiec jak ja rozgrzejesz to przeciez je zrzuci Smile
Marcino

Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 5
Post 2010-01-26, 13:24  //  Czepialska w sypialni Odpowiedz z cytatem
W sypialni nie, ale mieszkałem kiedyś z kumplem i jego dziewczyna, jak przychodziła do nas to się zaczynało. Że coś tam nie tak, że szafki się nie domykają, że zamka w toalecie nie można przekręcić, normalnie wszystko jest przeszkadzało , łącznie z tym, że tv stał tak, że jej nie było wygodnie oglądać. I kurde, mnie by było głupio zwracać o takie rzeczy uwagi, zwyczajnie głupio
Kris

Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 1
Post 2010-03-08, 09:45  //  Czepialska w sypialni Odpowiedz z cytatem
Kolego tamil, ona się czepiała, czepia i będzie czepiać, ponieważ taki ma charakter. Nie wiem ile lat masz doświadczeń z kobietami, ale pewne jest, że prędzej ją wymienisz na inną, niż zmienisz jej charakter.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Czepialska w sypialni
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!