Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Czemu facet nie ma ochoty na sex z nowo poznaną kobietą

Czemu facet nie ma ochoty na sex z nowo poznaną kobietą

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kobietka4041

Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 3
Post 2012-02-21, 22:43  //  Czemu facet nie ma ochoty na sex z nowo poznaną kobietą Odpowiedz z cytatem
Mam problem . Stwierdzam , że nie rozumiem facetów. Jestem fajną 40 -letnią seksową kobietką . Od 4 miesiecy spotykam się z fajnym , zadbanym 50 letnim facetem . Typ pracoholika . Spotykamy się kilka razy w tyg , nie mieszkamy w tych samych miastach . Przyjezdza do mnie po pracy , albo w weekend na max 3 godzinki :)Nasze spotkania polegają na tym , że siedzimy sobie grzecznie pijąc herbatkę , inteligentnie rozmawiając . Na początku byl duży dystans , facet sie mnie bał . Jakos go przekonalam i teraz siedzimy nawet obok siebie , on glaszcze mnie po głowce jak córkę , ucaluje delikatnie . Nire ma mowy i namiętnych pocalunkach , choc probowalam to spotkalam się z oporem . Gdy powiedzialam , ze chcialabym nawiązac z nim intymną więz , to usłyszalam ze mam go nie popędzać . Gdy mielsimy jechac na mily weekend to zachorowal i chorowal 3 tyg najpierw na wrzody a pozniej na zatoki . Myslalam , ze go nie kręce ale po co by przyjezdzal??? chodzimy tez do kina , na kolacje , ale nawet za kolano mnie nie dotknie . Tylko glaszcze po glowce . Nie wiem co poczac z tym fantem , bo znajomosc zapowiadala sie obiecująco , byla chemia ,a teraz czuje się malo kobieco i nieswojo . On twierdzi , ze kobieta w jego zyciu to wydarzenie , i ze sex to powinien byc zmilosci . Co wy na to ????
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-02-21, 23:53  //  Czemu facet nie ma ochoty na sex z nowo poznaną kobietą Odpowiedz z cytatem
coz, byc moze trafilas na faceta o jakim marzy 90% kobiet, czyli nie zalezy mu na seksie tylko celebruje rozwoj znajomosci z toba, a seks ma byc tego zwienczeniem na deser, a nie przystawka na zimno juz na starcie, powinnas sie cieszyc jesli to jest prawdziwy powod i byc cierpliwa, bo wszystkie inne mozliwe opcje juz nie sa fajne, wiec zostanmy na razie przy tym ze trafilas na pozytywnego rodzynka Smile
lodzik

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 25
Post 2012-02-22, 14:26  //  Czemu facet nie ma ochoty na sex z nowo poznaną kobietą Odpowiedz z cytatem
No koleś może jest gejem, albo co... Jak coś ja chętnie ci pomogę zadbana 40stko Wink
kobietka4041

Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 3
Post 2012-02-22, 16:17  //  Czemu facet nie ma ochoty na sex z nowo poznaną kobietą Odpowiedz z cytatem
Dzięki Panowie za odpowiedz:) MOże i znalazłam rodzynka , wiec dla tego jestem cierpliwa i ciekawa ciągu dalszego ...
Ale bardziej się martwie , że jest albo impotentem , albo gejem . Obecnie jest na wyjezdzie rekraacyjnym w tropikach - z kolegą . Wyjzad z kolegą jest w 2 przypadkach - albo sie jedzie poderwac kobietki i milo spędzić czas na seksie . Ale wtedy nie mialby oporów ze mną , skoro sama mu się pcham do łozka SmileSmile:)Albo to ukryty gej:(
Bo po co 2 facetow jedzie razem w tropiki na rajską wyspę?Nie rozumiem tego :)Moze wy znacie inne powody takich męskich wyjazdów ?
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-02-23, 00:18  //  Czemu facet nie ma ochoty na sex z nowo poznaną kobietą Odpowiedz z cytatem
ja tam znam wiele powodow wyjazdu z kolega na rajskie wyspy nie bedac gejem wiec spokojnie Smile

a twoj wniosek ze jak bzyka panienki to chcialby bzykac takze ciebie od razu jest calkowicie bledny, to ze sie bzyka mulatki na Haiti na wakacjach nie ma nic wspolnego z tym ze do kobiety ktora sie traktuje na powazny zwiazek podchodzi sie dokladnie odwrotnie, wiec tym sie nie sugeruj

choc oczywiscie moze byc gejem, a z toba chce sie pokazywac dla zatarcia sladow na przyklad, ale i geje bzykaja panienki czesto, wiec nic tu nie jest jasne na pewno i tylko czas to moze rozwiazac badz cierpliwa i daj znac Smile
kobietka4041

Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 3
Post 2012-03-15, 21:12  //  Czemu facet nie ma ochoty na sex z nowo poznaną kobietą Odpowiedz z cytatem
No cóż - moja historia kończy się smutno . Facet w dalszym ciągu nie jest zupelnie zainteresowany sexem . Bolą go plecy , zatoki itp:) Mysle , że ma wileki problem , a ja byłam kobietą do zatarcia śladów :)Zadałam mu pytanie czy jest mężczyną kochającym inaczej - to się obraził SmileSmileSmileI koniecznie chce abym miala krótkie włosy SmileSmileSmileW kazdym razie , jestem już chlodna wobec niego , skoro i on chłodny .Znalazlam sobie super kochana który nie gada mi o trwalym związku , aby mnie ogłupić . Czasami lepsze są szczere uklady .pozdrawiam wszystkich panów Smile
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-03-16, 00:48  //  Czemu facet nie ma ochoty na sex z nowo poznaną kobietą Odpowiedz z cytatem
czyli jednak, to dobrze ze bylas sprytna i sie zorientowalas, zyczymy powodzenia! Smile
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Czemu facet nie ma ochoty na sex z nowo poznaną kobietą
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!