Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Cum on czy ktoś brał

Cum on czy ktoś brał

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2017-05-12, 07:42  //  Cum on czy ktoś brał Odpowiedz z cytatem
Panowie czy ktoś miał może do czynienia ze środkiem cum on? Przyznam,że problemów z erekcja nie mam ale moja dziewczyna uwielbia długi seks i lubi jak mam mocne wytryski z dużą ilością spermy. I zastanawiałem się czy jak kupię sobie ten środek to czy będę mógł w jakiś sposob to zwiększyc....
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-05-16, 10:13  //  Cum on czy ktoś brał Odpowiedz z cytatem
Tabletki są całkiem niezłe. Brałem. Nie wiem jednak czy kupię ponownie ponieważ mi wystarczy obecnie jedynie żel orgasm control czy chusteczki oc wipes. Jesli jednak chcesz zwiększyć ilość spermy oraz ogolnie poprawić jakoś stosunku to jest to dobry wybór. Są drogie ale jedne z lepszych.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2017-05-29, 13:42  //  Cum on czy ktoś brał Odpowiedz z cytatem
te chusteczki to na jakiej zasadzzie działają?
Po jakim czasie widziałeś efekt po cum on? No właśnie zalezy mi na ogólnym efekcie a nie tylko na dłuższej kontroli ( tak jak pisałem).
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-05-30, 11:04  //  Cum on czy ktoś brał Odpowiedz z cytatem
No w skrócie bierzesz sobie taką chusteczke i wsmarowujesz sobie w penisa:
http://intymnosc.pl/wipes-6szt-chusteczki-przedluzajace-stosunek-2015-p-1551.html
Jak dla mnie plus jest ten,że nie są duże to mozna sobie je bez problemu włóżyć do portfela czy do kieszeni i wyciągnąć kiedy Ci jest to potrzebne.
Po cum on efekty pierwsze widziałem po mniej więcej tygodniu ale to dopiro poczaki. Najlepiej jest poczekać min miesiąc. Najlepiej bedzie jak po prostu sobie to kupisz i zobaczysz jak na Ciebie działa bo na każdego w sumie działa inaczje.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2020-02-23, 22:36  //  Cum on czy ktoś brał Odpowiedz z cytatem
stosowaliście kiedyś tabletki na bazie sildenafilu np. maxon active? Kupiłem sobie niedawno pierwse opakowanie, zacłem mieć problemy ze wzwodem i psychicznie mnie to podłamało, to jednak ważna kwestia u faceta. maxon pomógł, mogę sie znów cieszyć seksem
borowik

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 77
Post 2020-10-21, 13:41  //  Cum on czy ktoś brał Odpowiedz z cytatem
Leki na erekcje tylko na recepte, bo żadne inne suple reklamowane nie dzialają. A recepte wypisze ci lekarz w ciagu kilku minut bez wychodzenia z domu https://lekarzonline.eu
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Cum on czy ktoś brał
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!