Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » coś dla prawdziwych fanów motoryzacji...

coś dla prawdziwych fanów motoryzacji...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
michael.iz

Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 20
Post 2015-12-16, 20:38  //  coś dla prawdziwych fanów motoryzacji... Odpowiedz z cytatem
czy ktoś z was już widział kolejny konkurs od Team Total??


ja brałem udział w poprzednim konkursie,ale niestety nie udało mi się, ale teraz jeszcze raz spróbuję, mam nadzieję że tym razem się uda. a nagrody są takie, że jest o co walczyć
Reklamy
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2015-12-18, 19:30  //  coś dla prawdziwych fanów motoryzacji... Odpowiedz z cytatem
Z tego co piszą to konkurs dla ludzi z branży, jak ktoś prowadzi warsztat i napisze artykuł pod ich patronatem to fajne wyróżnienie. Na pewno klient czuje, że idzie do fachowca jak widzi na ścianie artykuł pisany przez niego dla Totala Smile Anyway, dzięki, polecę to gościom z Targóœka, którzy naprawiali mi LPG Smile
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2023-10-20, 10:51  //  coś dla prawdziwych fanów motoryzacji... Odpowiedz z cytatem
Super, sprawdzę!

__
franczyza ubezpieczeniowa
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 349
Post 2024-04-20, 14:13  //  coś dla prawdziwych fanów motoryzacji... Odpowiedz z cytatem
Jeśli zdarzy Ci się awaria opony na terenie Kielc, LACARS Mobilny Serwis może przyjechać bezpośrednio do Ciebie. Świadczą usługi wulkanizacji na miejscu, co jest bardzo wygodne w nagłych przypadkach. Sprawdź szczegóły na https://www.lacars.pl/
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  coś dla prawdziwych fanów motoryzacji...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!