Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi » Co zabrać ze sobą na spływ kajakowy

Co zabrać ze sobą na spływ kajakowy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2020-03-09, 12:02  //  Co zabrać ze sobą na spływ kajakowy Odpowiedz z cytatem
Szykuje mi sie kilka spływów kajakowych w tym roku. Jak mogę sie odpowiednio do nich przygotowac?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2020-03-09, 14:44  //  Co zabrać ze sobą na spływ kajakowy Odpowiedz z cytatem
Koniecznie etui wodoszczelne na telefon komórkowy, ponadto warto mieć kajakarski worek wodoszczelny gdzie można schować komplet suchych ubrań na przebranie. Odpowiednio zabezpiecz również kluczyki od auta, najlepiej w wodoszczelnym opakowaniu i umieszczamy w worku z resztą ekwipunku, by na wypadek wywrotki wszystko było w jednym miejscu, bo później próżno będzie szukać na dnie takich drobiazgów jak kluczyk samochodowy. Dodatkowo oczywiscie kamizelka, wygodne ubrania oraz wygodne obuwie ( nie mozna wykluczyć sytuacji w której będziesz wchodził do wody a jednak warto jest mieć zabezpieczone stopy).
https://www.m-canoe.pl/blog/posty/6-przydatnych-akcesoriow-ktore-warto-zabrac-na-splyw-kajakowy

Na stronie jest więcej informacji.
Forum Banzaj.pl » Sporty motorowe - F1, rajdy, wyścigi »  Co zabrać ze sobą na spływ kajakowy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!