Forum Banzaj.pl » Książka » Co teraz czytacie ?

Co teraz czytacie ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2017-05-26, 10:43  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
bardzo fajna ksiazka
"Siostry" Claire Douglas

ksiazka idealna dla fanów Dziewczyny z pociągu.
Reklamy
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-06-22, 12:44  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
Szczerze to nie wiem do jakiego gatunku zaliczyć tę książkę I fantastyka i kryminał. Sprawdźcie sami. Książka o żyjącej dziewczynie imieniem Jane, która kupuje dom po dziewczynie która zginęła w tragicznym wypadku.
ravi

Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 70
Post 2017-07-01, 03:06  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
Czytałem tą książkę, polecam, jest dosyć ciekawa. Staram się czytać przynajmniej jedną książkę w miesiącu, zaopatruję się głównie w księgarni Rewolucja, ona działa na terenie UK, znajdziecie tam dużo fajnych tytułów w przystępnych cenach, nawet z kosztami wysyłki. mają też gry planszowe.
madzik

Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 40
Post 2017-10-08, 19:55  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
Ja wlasnie koncze Prowincje Marcina Krola, polski kryminal, dobrze napisany.
Do konca trzyma w napieciu i co mnie urzekło, autor ma ciekawe poczucie humoru:)
Dobrze sie to czyta .
wyjadacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 69
Post 2017-10-15, 21:09  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
madzik napisał: Ja wlasnie koncze Prowincje Marcina Krola, polski kryminal, dobrze napisany.
Do konca trzyma w napieciu i co mnie urzekło, autor ma ciekawe poczucie humoru:)
Dobrze sie to czyta .
Profesor napisał kryminał? Dośc zaskakująca zmiana Smile
JS

Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 17
Post 2017-10-22, 19:11  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
"Ludzie na drzewach" Yanagihary. Dopiero jestem na początku, ale według recenzji, jest kontrowersyjna.
Vixa

Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 25
Post 2017-10-22, 21:18  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
JS, i jak wrażenia? Ja czytałam "Małe życie" tej autorki. Niezłe rycie bani, ale ostatecznie nie żałowałam. Mocna książka z dobrym przekazem. Po recenzjach tej spodziewam się, że podobnie. Pewnie też wrzucę tę lekturkę do mocnych przemyśleń przed sniem.
JS

Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 17
Post 2017-11-06, 21:42  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
Vixa napisał: JS, i jak wrażenia? Ja czytałam "Małe życie" tej autorki. Niezłe rycie bani, ale ostatecznie nie żałowałam. Mocna książka z dobrym przekazem. Po recenzjach tej spodziewam się, że podobnie. Pewnie też wrzucę tę lekturkę do mocnych przemyśleń przed sniem.

W "Ludziach na drzewach" kontrowersji też nie zabraknie. Bardzo dobrze się czyta, ale nie mam porównania z "Małym życiem", bo tej akurat nie czytałam. Niemniej mocna powieść, nie mylisz się wcale. Dodatkowo inspirowana życiorysem Gajduska, też polecam sobie przeczytać - kontrowersyjny naukowiec.
adamm90

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 53
Post 2018-10-01, 13:27  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
Z ostatnio wydanych książek polecam "Kobieta w oknie" i "Skazani na zyski", tą drugą jednak tylko jeśli interesujecie się finansami, czy myślicie o inwestowaniu - jest m.in. o tym co przyniesie korzyści w dłuższym okresie czasu, o konieczności bycia nieufnym wobec banków.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-11-26, 09:33  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
Czytałem kobiete w oknie, jednak sama ksiązka mnie nie zachwyciła. Jest to dość udany kryminał, powiela jednak bardzo wiele wcześniejszych motywów tak wiec jest dość przewidywalny. A sam lubię ksiązki, ktorych finału bym sie nie spodziewał. A kobieta w oknie taką książka na pewno nie jest.

Jesli szukalibyście dobrej ksiązki na jesień, to w PWN aktualnie jest spora wyprzedaż biografii:
https://ksiegarnia.pwn.pl/Ksiazki/Biografie,2196933,k.html

Polecam sobie zajrzeć. Ciekawa jest biografia Herberta.
adamm90

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 53
Post 2019-02-03, 14:39  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
Osobom wierzącym ale lubiącym fantastykę mogę polecić "Słyszę pani szanowny but? O miłości poza czasem i przestrzenią..." - książka przy której można pozbyć się negatywnych emocji, niestety dość krótka, warto jednak przeczytać.
Vixa

Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 25
Post 2019-05-23, 14:46  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
Szukałam dobrego kryminału i okazało się, że szukałam nie tam gdzie powinnam.
Wydawało mi się, że dobre książki to pewnie za granicą. Zaraz powstanie nowy kultowy serial na podstawie tej perły, a ja będę mogła chwalić się, że już znam tę historię! Cóż za zaskoczenie, jak znalazłam prawdziwą perłę wśród naszego polskiego dorobku kryminalnego. Podrzucam Boską proporcję!

911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2019-06-06, 11:42  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
To dobrze trafiłaś, bo jest już drugi tom dostepny Borlina - Materiał ludzi, a na fb pojawiła się informacja już o ERKANIZACJI, mega szybko, jezce 3 tom trylogii nie miał premiery
Vixa

Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 25
Post 2019-06-26, 21:10  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
Hej, hej. O drugiej części wiedziałam - już nawet zamówiłam. Natomiast ekranizacja...ciekawe, ciekawe. Będzie dosyć klimatycznie i ostro. Myślę, że to może być dobre skonfrontowanie własnych wyobrażeń z interpretacją kogoś innego.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2020-02-27, 09:27  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
Właśnie skończyłem "Trafny wybór" - J.K Rowling Do niedawna kojarzyłem autorkę głównie z Harrego Pottera, jednak znajomy polecił mi przeczytanie trafnego wyboru tak więc postanowiłem zobaczyć czy mi sie spodoba.
Taka mała "Gra o tron" w małomiasteczkowym angielskim wydaniu. Wiadomo, ze bez smoków ale mniej więcej podobna intryga.
Wciągająca i poruszająca opowieść. Ukazująca prawdziwe relacje między ludzkie.

Naprawdę dobrze napisana.

Jeśli chodzi o miejsce, gdzie warto jest szukac promocji na ksiązki, polecam https://skupszop.pl/ - dobra platforma, mozna kupić taniej ksiazki nowe jak i używane. Z tego co widziałem to jest możliwość sprzedaży ksiazek.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-05-19, 14:13  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
A powiedzcie mi proszę, czy czytacie jakieś książki stricte związane z wiarą? Ostatnio co nieco dowiadywałem się o Instytucie ks. Piotra Skargi na https://pielgrzymkidoguadalupe.pl/prezes-slawomir-olejniczak-u-abp-marka-jedraszewskiego/ i powiem szczerze, że chętnie sięgnąłbym po jakieś ciekawe wydawnictwa, związane z taką tematyką. Możecie mi coś ew. polecić? Smile Będę bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2021-04-26, 11:28  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
Ostatnio natknąłem się na Fanpage https://www.facebook.com/BialyJaguar i powiem wam, że jest to naprawdę super prowadzony profil. Na profilu jest sporo informacji o projekcie ekranizacji Arkadego Fiedlera.
borowik

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 77
Post 2021-06-01, 18:36  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
Joanna Morea i jej "Przez rajskie wyspy na dach świata".
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2024-04-15, 12:30  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
Chris Carter, Piotr Kościelny, Jeffrey Deaver (na podstawie pierwszej części serii powstał film "Kolekcjoner kości"), Karin Slaughter - to tak na szybko mi przyszło do głowy.
No i polecam najlepszą Tess Gerittsen!

Sporo wartościowych poleceń ksiązkowych znajdziecie na tej stronie:
https://ksiazkowy-stan-umyslu.pl/

Można poczytać sobie recenzje nowości.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 339
Post 2024-04-18, 18:17  //  Co teraz czytacie ? Odpowiedz z cytatem
Hej, właśnie znalazłem coś ciekawego dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności interpersonalne. Zobacz ofertę Projekt Gamma https://www.projektgamma.pl/szkolenia-otwarte/interpersonalne/
Forum Banzaj.pl » Książka »  Co teraz czytacie ? Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!