Forum Banzaj.pl » Hydepark » Co sądzicie o odchudzaniu?

Co sądzicie o odchudzaniu?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
Dobiasz

Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 6
Post 2014-08-20, 17:27  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
Wiem, że temat teoretycznie kobiecy, nie mniej w sumie oczekuję odpowiedzi od Panów. Moja Ślubna postanowiła się odchudzić. Mi co prawda jej waga nie przeszkadza, zresztą nie uważam, aby była za duża, owszem nie wygląda jak "ramiączko" jednak daleki jestem od stwierdzenie, że jest otyła... ba nawet uważam, że daleko jej do rubensowskich kształtów. Nie mniej jak chce, jak jej coś przeszkadza, to do czasu, gdy wymyśli sobie operację plastyczną, co moim zdaniem o ile nie ma faktycznie wskazań zdrowotnych jest totalnym idiotyzmem (poddanie się takowej), a chce to robić za pomocą ćwiczeń, jakiejś tam diety i przy pomocy jakiegoś suplementu diety w sumie nie mam obiekcji. Jedyny problem jaki mam, to sprawa suplementu. Zdaję sobie sprawę, ze przy dużym wysiłku fizycznym suplementacje jest że tak napiszę zbawienna, jednak u niej na taki wysiłek raczej bym nie liczył. Ona zastanawia się pomiędzy jakimiś Foreverslim, jakimiś jagodami i green coffee. Czy tego rodzaju suplementy mają sens (bez względu na to na jaki ewentualnie się zdecyduje). Czy może wasze żony, narzeczone, ogólnie kobietki, stosowały taką suplementację? Jakie efekty, waszym zdaniem? I powiem otwarcie, że początkowo chciałem dać ten temat na jakimś babskim forum, ale już widzę jak jedna przez drugą by się zachwalała swoimi wynikami, pewnie podobnie u nich waga by spadała, tak jak rosną złowione ryby z godziny na godzinę u rozmawiających ze sobą wędkarzy... Więc?
Reklamy
Martynika

Dołączył: 02 Wrz 2014
Posty: 1
Post 2014-09-02, 19:24  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
Suplementacja w trakcie diety jest bardzo ważna.Nie tylko wspomaga i przyśpiesz procesy odchudzania ale także dostarcza organizmowi niezbędnych witamin i mikroelementów.Porozmawiaj z żoną o tym aby pamiętała przy zakupie o tym aby sprawdzić czy dany suplement jest legalnie sprzedawany i dopuszczony do obrotu.Z tego co się orientuję bardzo dobre opinie ma Foreverslim i na pewno jest zarejestrowany można to sprawdzić w GIS.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2014-09-04, 14:48  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
Tak, pilnuj żeby nie spadły jej poziomy elektrolitów. Kobiety jak się biorą za odchudzanie to ostro szaleją. A bierze się to z tego, że ktoś po prostu źle się czuje ze swoim wyglądem. Nie ważne ile waży i czy jest otyły czy nie. Musisz jej powtarzać co dziennie że pięknie wygląda, a najlepsza metoda na odchudzanie to dużo śmiechu xD
spokes

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 97
Post 2014-10-24, 18:10  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
jak zaczyna się odchudzać to wspomóż ją odpowiednią wagą która wskaże jej jaką ma tkankę tłuszczową, jaką kostną czy mięśniową. coś w stylu

Img.ashx.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  52.59 KB
 Odsłon:  5 raz(y)

Img.ashx.jpg

error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2014-10-26, 21:16  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
U mnie w pracy jak patrzę na koleżanki - to one odkąd je znam odchudzają się Smile Trochę to czasami śmieszne, trochę żałosne. Z uwagi na to,ze jedynie mówia, ze sie odchudzają ale tak naprawdę z ich odchudzania nic nie wychodzi.

Moim zdaniem odchudzanie powinno być kompleksowe
odpowiednia dieta ( polecam tutaj przestawienie się na produkty bezglutenowe jak tutaj https://bezgluten.pl/sklep/126-przekaski )
odpowiednia dawka ćwiczeń

Jak rownież picie dużej ilości wody.
dziewczyna

Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 2
Post 2015-01-29, 20:10  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
Suplementacja względem dostarczania witamin chociaż te z suplementów i tak wchłaniają się w dużo mniejszej ilości, jest bardzo ważna, jednak specyfiki przyspieszające odchudzanie psinco dają Razz to jest taki chwyt marketingowy bardziej. tak samo jak chodzi o wszystkie produkty spożywcze "fit" czy "fitness' i "odchudzające" herbatki. najlepiej zacząć od wprowadzania w życie kilku zasad, bez rozpoczynania drastycznej diety.
ganc

Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 3
Post 2015-01-29, 22:30  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
Trzeba jeść więcej warzyw i owoców, a nie faszerować się suplementami.
dfnt

Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 1
Post 2015-02-02, 11:04  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
Ja zamierzam się odchudzać, ale jeszcze nie wiem jak to zrobię.
Berni

Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 45
Post 2015-02-13, 17:41  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
Zrzuciłem 5 kg , ale wyłącznie przez sport, żadne diety nie dla mnie.
wanda99

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 36
Post 2015-02-16, 11:33  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
Mi przed ślubem tez odbiło na pkt szybkiej utraty wagi - tabletki na odchudzanie w sumie nic mi nie dały... myślę, że to działa jak placebo niż rzeczywiście przyspiesza metabolizm czy hamuje apetyt. Może coś rzeczywiście zaczęłam zauważać po zielonej kawie, ale niestety ze względów zdrowotnych ją musiałam odstawić - koleżanka ode mnie odkupiła i się zachwyca, więc pewnie zależy od osoby. W sumie ostatecznie poszłam do dietetyka, który ustalił mi odpowiednia dietę (podobno to nawet 70% sukcesu przy odchudzaniu) i zaczęłam ćwiczyć (jeden trening z trenerem personalnym, potem sama 3 razy w tygodniu + basen i ćwiczenia w domu przed TV). No i się udało wejść w suknię Smile Niech twoja luba nie szaleje tylko idzie do specjalistów - wyjdzie jej taniej niż na te wszystkie suplementy i efekt będzie pewniejszy Smile

Ewentualnie jakby chciała tą zieloną kawę może zamówić sobie w bodypak.pl. Ja tam brałam i jesli chodzi o cenę i zamówienie było ok.

A fajne sprzęty do ćwiczeń w dobrej cenie można kupić w marbo-sport lub na hop-sport - kwesta tylko miejsca w domu do trzymania tego i ćwiczeń :p
Arturroo

Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 8
Post 2015-05-13, 16:20  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
Są suplementy które działają, właśnie dietetyk najlepiej będzie wiedział jakie. Ja też byłem pewny że te wszystkie "slim-coś tam" to tylko odchudzają portfel. Ale ostatnio dziewczyna czytała artykuł o tymjak szybko schudnąć i ona teraz korzysta z dietetyka on line a ja co nie co od niej wyciągam na temat diety czy ćwiczeń.
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-05-15, 14:48  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
Ja jestem za stosowaniem suplementów wspomagających odchudzanie. Kiedyś mi bardzo pomogły i teraz też chcę kupić jakiś spalacz tłuszczu. upatrzyłam sobie dwa spalacze. Zanim jednak je kupię chcę zasięgnąć porady trenera na siłowni.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-05-22, 12:14  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
Oprócz dbania o to aby zgubić zbędne kilogramy warto też dbać o to aby regularnie wzmacniać mięśnie kręgosłupa. Bardzo dobrze się sprawdza urządzenie flabelos
Ono nie tylko pozwala wzmocnić te mięśnie ale także można nim dbać o stawy i wspomagać odchudzanie:)
klara.kopiec

Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 23
Post 2015-05-22, 14:40  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
Chyba musisz ją bardziej podbudować Smile
beata22

Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 21
Post 2015-07-10, 16:01  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
Nie ma czegoś takiego jak cudowna dieta - trzeba zmienić nawyki żywieniowe. Ja swoje zmieniłam po wizycie w restauracji Mekong w Nowym Sączu. Od tamtej pory jem o wiele więcej warzyw i owoców morza.
arabelka

Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 68
Post 2015-08-05, 19:02  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
No ja też nie wierzę w cudowne diety. Jeśli chcesz schudnąć to musisz zmienić styl życia na zdrowy - na zawsze Smile Może idź do dietetyka i poproś o rozpisanie diety specjalnie dla ciebie z zapotrzebowaniem kalorycznym itd. Do tego zapisz się na siłkę, skorzystaj z pomocy trenera i waga powinna spadać. Czasami potrzebne jest wsparcie innych osób by osiągnąć cel.,
leslaw

Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 32
Post 2015-08-15, 13:06  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
Podstawa to aktywność fizyczna, oczywiście regularna;D trzeba też wiedzieć co ćwiczyć i jak jeść. Można to zrobić samemu, dla bardziej leniwych polecam wizytę u dietetyka.
Quvel

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 18
Post 2015-11-16, 22:29  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
To wcale nie jest tak prosto schudnąć jak ma się tendencje do tycia i pracę siedzącą. W pracy spędzamy dużo czasu więc najlepiej po pracy dobrze jest iść na siłownię albo fitness, pograć w piłkę czy w tenisa aby przyśpieszyć trochę ten metabolizm. Ja wziąłem się za siebie i po pracy biegam 3 razy w tygodniu. Planuję też iść do dietetyka aby sprawdził dlaczego tyję i ustalił mi jadłospis. Powinienem też sprawdzić poziom hormonów tarczycy bo dawno nie badałem a to też może być powodem tycia.
Piercingowiec

Dołączył: 11 Cze 2014
Posty: 8
Post 2015-11-19, 08:34  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
kobiecie nie przetłumaczysz jeśli chodzi o wygląd, jak uważa ze coś jest do poprawy to koniec, musi to poprawić bo inaczej będzie chodził zła, smutna i niezadowolona.
musi sama się przekonać Smile
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2015-11-23, 13:32  //  Co sądzicie o odchudzaniu? Odpowiedz z cytatem
Wg mnie to już nie jest tylko kobiecy temat. Dużo moich kumpli teraz zwraca uwage co je i chce byc w jak najlepszej formie, bo jak nie teraz to kiedy? sam staram sie jak moge, chociaż czasami ciężko odmówić sobie kebsa na mieście ;P jednak razem z moją dziewczyną staramy się wspierac, ona zaczęła gotować jakieś zdrowe potrawki i powiem wam, że zaczyna mi to smakować :p z tego co wiem większośc przepisów bierze ze strony odchudzaniezjagoda.pl a ja też czytam jej fanpage bo porusza sporo ciekawych wątków
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Co sądzicie o odchudzaniu? Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!