Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Co sądzicie o dziewczynie, która...

Co sądzicie o dziewczynie, która...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
anna_karenina

Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 2
Post 2012-11-24, 14:23  //  Co sądzicie o dziewczynie, która... Odpowiedz z cytatem
Mam pytanie:
Na wielu forach itd. czytałam, że faceci wolą mieć dziewczynę dziewicę-nikt jej wtedy nie miał, żaden członek w niej nie siedział itd
Kiedyś cieszyłam się, że oddam temu jedynemu swoją cnotę i czystość. W wakacje jednak poznałam kogoś, nie doszło między nami do seksu, ale on dotykał mnie po miejscach intymnych, a ja dotykałam jego penisa. Wiem, że już nie jestem całkowicie niewinna, niemniej jednak do seksu ani orala nie doszło. Nawet nie miałam ściągniętych majtek Czy takie moje doświadczenia mogą przeszkadzać jakiemuś przyszłemu chłopakowi? Czy wciąz mogę uważać, że jednak ten prawdziwy seks przede mną i oddam się komus cała? Czy też jestem "brudna i nieczysta"Very Happy? Proszę o poważne odpowiedzi,pozdrawiam!
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-11-26, 11:59  //  Co sądzicie o dziewczynie, która... Odpowiedz z cytatem
straszne bzdury czytalas Smile poza tym jak moze komus przeszkadzac cos, o czym w ogole nie musisz nikomu mowic? Smile no chyba ze bedziesz po forach dalej chodzic i pisac Very Happy
lajdak

Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 29
Post 2012-11-30, 22:59  //  Co sądzicie o dziewczynie, która... Odpowiedz z cytatem
Dokładnie. Będzie przeszkadzało tylko pod warunkiem, że okażesz się na tyle głupia, by o tym facetowi mówić.
Lubimy-To-Robic_com

Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 29
Post 2012-12-01, 14:20  //  Co sądzicie o dziewczynie, która... Odpowiedz z cytatem
To tkwi tylko i wyłącznie w Twojej psychice,jeżeli nie doszło do seksu to możesz być spokojna,jesteś czystą dziewicąSmile A na seks przyjdzie pora wtedy,kiedy uznasz,że to odpowiedni partner i jesteś na to gotowa.
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2012-12-03, 16:10  //  Co sądzicie o dziewczynie, która... Odpowiedz z cytatem
Pruderia jest trochę passe Wink
pawelec85

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 38
Post 2012-12-06, 18:13  //  Co sądzicie o dziewczynie, która... Odpowiedz z cytatem
Przecież nie musisz przyszłemu chłopakowi mówić o tym, że inny Cię macał.
SK502

Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 14
Post 2012-12-08, 08:41  //  Co sądzicie o dziewczynie, która... Odpowiedz z cytatem
Na pewno będzie zachwycony, jak mu opowiesz całą swoją erotyczną historię...
Lubimy-To-Robic_com

Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 29
Post 2012-12-19, 12:27  //  Co sądzicie o dziewczynie, która... Odpowiedz z cytatem
Tak w gruncie rzeczy to nie ma o czym opowiadać,przecież do niczego nie doszło,a każdy z nas miewał takie przelotne i przygodne romanse,w których występowały lekkie pieszczoty.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Co sądzicie o dziewczynie, która...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!