Forum Banzaj.pl » Hydepark » Co robić, kiedy brak nam motywacji..

Co robić, kiedy brak nam motywacji..

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
lidka1

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 29
Post 2015-02-14, 20:16  //  Co robić, kiedy brak nam motywacji.. Odpowiedz z cytatem
Jakie znacie sposoby aby wyzbyć się lenistwa? Pracuje, studiuje zaocznie, ale wieczorami kompletnie nic mi się nie chce..
znalazłam szkolenie z mistrza motywacji
Myślicie, że to dobry pomysł?
Reklamy
wanda99

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 36
Post 2015-02-16, 11:16  //  Co robić, kiedy brak nam motywacji.. Odpowiedz z cytatem
Wszystko jest dla ludzi, choć mam wrażenie, że twój brak motywacji może być wynikiem naszej pięknej polskiej pogody lub przemęczenia. Spróbuj zdrowego odżywiania, jakiejś aktywności fizycznej i postaraj się otaczać pozytywnymi ludźmi. Dodatkowo jak nie masz motywacji do zrobienia czegoś zrób sobie krótką listę jakie będziesz miał korzyści z wykonania tego, co to Ci da (jako osobie np doświadczenie, samozadowolenie ze zrobienia czegoś) itp.
Nie zapomnij się też nagrodzić od czasu do czasu (poczytaj o odroczonej nagrodzie itp) i powinno byc dobrze Smile
lidka1

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 29
Post 2015-03-19, 21:00  //  Co robić, kiedy brak nam motywacji.. Odpowiedz z cytatem
Dzięki za rady Smile
staram się od niedawna zdrowo odżywiać Smile i czytam dużo motywujących materiałów
geniusers

Dołączył: 20 Mar 2015
Posty: 1
Post 2015-03-20, 22:58  //  Co robić, kiedy brak nam motywacji.. Odpowiedz z cytatem
ja właśnie mam to samo od jakiegoś miesiąca, mnie dodatkowo jeszcze zamula komputer... kupiłem sobie bieżnię i sprzęt do siłowni żeby trochę się poruszać, może to coś zmieni Very Happy
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2015-07-15, 05:25  //  Co robić, kiedy brak nam motywacji.. Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem najlepiej się zmusić do danej czynności. Później wejdzie w krew i stanie się hobby Smile Mój mąż tak robił z grą w golfa. Zmuszał się do jazdy na pole a teraz jeździ sam z siebie dwa razy w tygodniu:) Na urodziny chciałabym kupić mu nowe buty do gry z golfpoint.pl. Widzę, że gra sprawia mu przyjemność i chcę go w tym wspieraćWink
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-06-13, 05:20  //  Co robić, kiedy brak nam motywacji.. Odpowiedz z cytatem
Wieczór jest porą na relaks..... Ucz się i pracuj w ciągu dnia ale wieczór poświęć dla siebie. Sam staram się wygospodarować sobie godzinę czy dwie dziennie na swoje hobby. Czytam , gram sobie w gry komputerowe. Lubie również popykać sobie w kasynie internetowym.

I powiem Ci,że gra się całkiem nieźle. Niektóre gry naprawdę potrafią wciągnąć.
namdu

Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 20
Post 2016-06-16, 12:38  //  Co robić, kiedy brak nam motywacji.. Odpowiedz z cytatem
Poczytaj sobie Mateusz Grzesiak opinie i sprawdź czy w ogóle jesteś w stanie pójść na coś takiego. Mojemu kumplowi pomógł po rozstaniu z żoną. Nie wiem co on tam zrobił, ale facet odmienił swoje życie. Rzucił pracę, znalazł nowe mieszkanie, otworzył biznes, schudł chyba z 15 kilo, zaczął chodzić na siłkę i wyrywa fajne laski. Ładnie się na to patrzy.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2016-09-23, 06:54  //  Co robić, kiedy brak nam motywacji.. Odpowiedz z cytatem
Jak brak motywacji to dobrze jest się zapisac na jakiś kurs, najlepiej który da konkretne umiejętności. Wtedy masz motywacje, żeby je zdobyć. A jak jeszcze za kurs zapłacisz to tym bardziej motywacja jest, bo szkoda wydanych pieniędzy... Mój kumpel tak zrobił, zapisał się na kurs na wózki widłowe, bo i do pracy mu było potrzebne, i spadek motywacji miał, więc zona go zachęcała na jakiś kurs. I zrobił. W Kursy Marko we Wrocławiu. Nie dał dużo, bo 300 zł, ale musza tam mieć dobre podejście skoro chodził tak chętnie. Takie akcje dobre są, a przy tym ma uprawnienia i podobno zaczyna pracę niedługo na jakimś magazynie
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2016-12-06, 12:25  //  Co robić, kiedy brak nam motywacji.. Odpowiedz z cytatem
Polecam się zapoznać z tematyką mindfullness
keks

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 64
Post 2017-04-11, 18:27  //  Co robić, kiedy brak nam motywacji.. Odpowiedz z cytatem
Bo organizm jest przemęczony, głowa przeorana albo może zmęczenie materiału już się odezwało. Bywa też, że są jakieś problemy z ciśnieniem, gospodarką hormonalną. Ja Ci powiem tak, w cuda nie wierzę ogólnie, ale widzę co działa na mojej siostrze, które zaliczyła mocny dół życiowy i od razu jej się zdrowie posypało. Jeździ do takich komór gdzie Ci pomagają powietrzem czy ciśnieniem, czy w ogóle otoczeniem, nie pamiętam.
krych987

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 90
Post 2017-05-10, 16:48  //  Co robić, kiedy brak nam motywacji.. Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz sobie na pytanie czy ta praca daje satysfakcję. Zmieniłem niedawno pracę i teraz wracam do domu i z radością słucham muzyki a w czasie urlopu pojadę na festiwal Audioriver. Jak widać można, ale trzeba wziąć los w swoje ręce i nie żyć z dnia na dzień.
mazi88

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 76
Post 2017-08-23, 21:41  //  Co robić, kiedy brak nam motywacji.. Odpowiedz z cytatem
zawsze możesz poszukać jakiś lekcji motywacyjnych w necie.
ryjek

Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 159
Post 2018-04-03, 23:50  //  Co robić, kiedy brak nam motywacji.. Odpowiedz z cytatem
jak brakuje motywacji to trzeba jakoś zgrać zespół na nowo Very Happy warsztaty kulinarne z Twój Kucharz! Very Happy Tak się uśmiałem wtedy, że zapamiętam to na długo Very Happy zabawa połączona z nauką gotowania, naprawdę super i od razu lepiej jest też w pracy Very Happy
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2019-08-05, 19:51  //  Co robić, kiedy brak nam motywacji.. Odpowiedz z cytatem
JAk mi zabrakło motywacji w pracy to po prostu jązmienilem. Oczywiscie nie tak z marszu :p Ale najpierw stworzyłem sobie fajne cv w kreatoorze takim: szybkie cv, powysyłalem no i znalazłem dosyc szybko
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Co robić, kiedy brak nam motywacji..
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!