Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Co pomaga na problemy z kaszlem

Co pomaga na problemy z kaszlem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2021-05-04, 12:27  //  Co pomaga na problemy z kaszlem Odpowiedz z cytatem
Jak w temacie. Co pomoże w sytuacji długotrwałego kaszlu?
Reklamy
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2021-05-04, 13:00  //  Co pomaga na problemy z kaszlem Odpowiedz z cytatem
Woda ze świeżym imbirem- silne działanie przeciwzapalne, przy dobrym rozrzedzeniu świeży imbir ma prawie cytrynowy, przyjemny smak.
Mięta pieprzowa- właściwości antybakteryjne i przeciwwirusowe
Papryczki chilli (jeśli chłopiec lubi ostre pokarmy) niesamowicie oczyszcza płuca, raz nie mogłem przez dwa dni wykaszleć wydzieliny, zjadłem przez przypadek nieco za ostrą potrawę i momentalnie wykrztusiłem wydzielinę.

Z aptecznych środkow pomocny jest syrop Attusan - na stronie można zobaczyć w jakich aptekach jest w dobrej cenie.
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2021-05-10, 07:12  //  Co pomaga na problemy z kaszlem Odpowiedz z cytatem
Syrop z cebuli, ale może warto iśc do lekarza
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2021-05-23, 14:13  //  Co pomaga na problemy z kaszlem Odpowiedz z cytatem
mój lekarz mi kiedyś przepisał świetny robiony lek na gardło, bardzo to pomogło na kaszel, DOZ ma zaplecze do robienia takich leków one są tanie i mają fajne składy
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-06-15, 15:18  //  Co pomaga na problemy z kaszlem Odpowiedz z cytatem
Sa syropy na kaszel które mi pomagają więc wam też je radzę wypróbować. Ja też do lekarza teraz będę musiała iść, do reumatologa, tutaj https://cmp.med.pl/cmp-ursynow/reumatolog/ już patrzyłam jaki przyjmuje prywatnie. A wy chodzicie na nfz czy też prywatnie? Kolejki są ogromne.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2022-02-03, 11:50  //  Co pomaga na problemy z kaszlem Odpowiedz z cytatem
Walcząc z kaszlem mamy tak naprawdę masę środków do wybory. Przy okazji warto sięgnąć dodatkowo po dobre tabletki na gardło . Dzięki takim środkom jak chociażby neo angin szybko poczujemy ulgę i uporamy się z dotkliwymi objawami przeziębienia.
keks

Dołączył: 08 Gru 2015
Posty: 64
Post 2022-06-01, 13:29  //  Co pomaga na problemy z kaszlem Odpowiedz z cytatem
Ja kiedyś byłem u tego jegomościa http://akupunkturapokrywka.pl/gabinet-akupunktury/ i mi robili jakieś takie z dymem coś, igły, nie pamiętam i dali przepis na naleweczkę na noc – jak ręką odjął. ; -)
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2022-06-21, 10:31  //  Co pomaga na problemy z kaszlem Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze zuję czarne gumy z Hallsa i pomaga
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 339
Post 2023-03-03, 11:02  //  Co pomaga na problemy z kaszlem Odpowiedz z cytatem
ja preferuję natrualne sposoby i domowe syropy na przykład z cebuli i aloesu Smile ale nie każdy ma to tego rękę dlatego lepiej będzie jak udasz się do lekarza czy to stacjonarnie do poz czy np online w med24 i zapytasz co lekarz poleca. na pewno dobrze ci doradzą.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Co pomaga na problemy z kaszlem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!