Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Co na zaburzenia erekcji

Co na zaburzenia erekcji

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2015-02-11, 08:45  //  Co na zaburzenia erekcji Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się,że jest to chwilowe ( ostatnio mam dużo stresu w pracy) tak więc nie chcę iść do lekarza, zresztą nie wiem czy nie czułbym się tam skrępowany. Czy są może jakieś skuteczne i bezpieczne środki w stylu viagry które można kupić sobie bez recepty?
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-02-12, 07:51  //  Co na zaburzenia erekcji Odpowiedz z cytatem
Może zrób sobie jakieś podstawowe badania. Cuker i te sprawy ? Wybierz sie na weekend za miasto, wypracuj sobie jakies techniki relaksacji.
Ewentualnie możesz wypróbować jakieś ziołowe składniki. Nie zamawiaj tylko od nieznanych sprzedawców na allegro bo nie wiesz co takie środki zawierają. Ze swojej strony mogę polecić Ci Goman.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2015-02-13, 06:41  //  Co na zaburzenia erekcji Odpowiedz z cytatem
Robiłem ostatnio badania - pracownicze tak więc to nie to. Gdzie to można obecnie zamówić?
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-02-16, 10:51  //  Co na zaburzenia erekcji Odpowiedz z cytatem
W sieci. Wpisz sobie nazwę Goman w wyszukiwarkę to powinna wyskoczyć Ci lista sklepów, w których to znajdziesz.
Wersus

Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 3
Post 2015-02-16, 14:09  //  Co na zaburzenia erekcji Odpowiedz z cytatem
Samemu lepiej nie kombinować z medykamentami można więcej złego zrobic organizmowi niż dobrego.Czytałem na jednym z portali medycznych że powodem może byc testosteron a raczej jego brak. Ogólnie,stres,dieta i jakaś odmiana w życiu i moze coś pomóc.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-02-17, 09:50  //  Co na zaburzenia erekcji Odpowiedz z cytatem
Sam również jestem przeciwny braniu jakichś tam medykamentów niewiadomego pochodzenia ale akurat goman jest dopuszczony przez krf . Same ziołowe składniki ( dokładnie sprawdziłem zanim sam sobie zamówiłem).
Radzę również zrezygnować z alkoholu. Bardzo często to on jest głównymi winowajcą tego typu zaburzeń.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2015-02-19, 09:46  //  Co na zaburzenia erekcji Odpowiedz z cytatem
Ja również swego czasu stosowałem Goman. Tyle,że nie miałem problemów z erekcja ale po prostu palka nie stala w gumie. Ze wszystkich tak szumnie reklamowanych jest najsktueczniejszy.
Obecnie juz na szczescie problemu nie ma ponieważ laska zaczela brac tabsty tak wiec nie musze sie wspomagac. Jkak ktos ma problemy to warot.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Co na zaburzenia erekcji
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!