Forum Banzaj.pl » Hydepark » Co na ścianę w kuchni zamiast standardowych płytek

Co na ścianę w kuchni zamiast standardowych płytek

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2018-07-16, 08:12  //  Co na ścianę w kuchni zamiast standardowych płytek Odpowiedz z cytatem
Doradzcie czy mozna położyć na ściane w kuchni coś innego niż kafelki,coś równie trwałego.Wiem ze sa tafle szklane ale ich chyba nie można klaśc na ściane na której znajduje sie kuchenka,a o taka ściane mi chodzi na której znajduje sie kuchenka gazowa i zlewozmywak.Dzieki za podpowiedzi jeżeli takie sie znajdą.
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2018-07-16, 09:08  //  Co na ścianę w kuchni zamiast standardowych płytek Odpowiedz z cytatem
Można kłaść szkło na ścaine przy której znajduje się kuchenka gazowa Nie może być to jednak zwykłe szkło albo lacobel ponieważ jest ryzyko tego,że pęknie. Powinno być to szkło hartowane. Takie szkło jest o wiele bardziej wytrzymałe, no i w sumie o wiele droższe od standardowego szkła.
Druga opcja jaką możesz wziac pod uwagę to szklana mozaika
https://www.ekspercilazienek.pl/mozaiki-szklane
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2018-07-19, 11:25  //  Co na ścianę w kuchni zamiast standardowych płytek Odpowiedz z cytatem
Mnie bardzo podobają się takie płytki, które są większe. Chodzi mi o płytki w kształcie prostokąta, takie znacznie większe niż standardowe kwadratowe. Bardzo fajnie to wygląda, tym bardziej na ścianach.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Co na ścianę w kuchni zamiast standardowych płytek
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!