Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie » Co na kolację

Co na kolację

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-08-16, 12:45  //  Co na kolację Odpowiedz z cytatem
Szukam przepisów na lekkie i zdrowe kolacje. Z góry dzięki za informacje Smile
Reklamy
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-08-17, 07:13  //  Co na kolację Odpowiedz z cytatem
Kiedyś objadałem się głównie kanapkami. Teraz jednak unikam białego pieczywa. Jesli już to jem ciemne. Najczęściej na kolację jem sałatki. Najzdrowsze jedzenie ( szczególnie jak wykorzystasz lokalne polskie warzywa).

Polecam głównie sałatkę z brokułami i fetą Bardzo sycąca, nie ma również tak dużo kalorii ( na lekki obiad również się nada).
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-10-08, 13:05  //  Co na kolację Odpowiedz z cytatem
Owoce morza są super pomysłem na kolacje Smile JA jadłem bardzo pyszne w Salto na wilczej w W-wie Smile
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-12-01, 07:08  //  Co na kolację Odpowiedz z cytatem
Ja uwielbiam tartę szparagową, z cukinia i boczkiem. Ciasto kupicie gotowe, a reszta to już szybko i przyjemnie. A ile zdrowia na talerzu. Do tego z tego podanego bloga dowiedziałem się że szparagi to afrodyzjak. Szkoda tylko że na świeże trzeba poczekać do lata.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-12-10, 23:23  //  Co na kolację Odpowiedz z cytatem
No ja niestety mistrzem gotowania nie jestem Very Happy I najczęściej sobie wychodzę gdzieś czy to na kolację czy to na obiad. Lubie bardzo np. Starą Zajezdnię w Krakowie, maja pyszne mule Smile
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2020-09-03, 05:04  //  Co na kolację Odpowiedz z cytatem
Pomysłów na kolację tak naprawdę może być całą masa. Jestem jednak ciekaw, co jedzą najmłodsi członkowie waszych rodzin. Jeżeli nie mamy zbyt dużo czasu na samodzielne gotowanie dla nich, fajną opcją mogą okazać się gotowe dania np. hipp. Są one bardzo różnorodne, a co najważniejsze pozbawione zbędnej chemii.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 396
Post 2020-12-21, 20:52  //  Co na kolację Odpowiedz z cytatem
Na kolację lepiej zjeść coś lekkiego, minimum na dwie godziny przed snem. Mnie się znacznie lepiej śpi jak nie najadam się na noc. A na pewno unikam mięsa. Sałatki lubię, jogurt z musli a jak kanapki to z https://onedaymore.pl/sklep/pasta-z-orzeszkow-ziemnych-crunchy-zestaw/ . Najlepsza pasta orzechowa bez dodatku soli, wszyscy u mnie w domu się nią zajadamy. Genialnie też się komponuje z owsianką, wtedy już najlepiej na śniadanie. Pasta nie ma żadnych dodatków, to tylko prażone orzeszki ziemne.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-10-15, 14:21  //  Co na kolację Odpowiedz z cytatem
Na kolację ja coś lekkiego zazwyczaj jadam. A tutaj https://gerlach.pl/patelnie własnie zamawiałam nową patelnię do smażenia bo moja stara już się nie nadawała. Polecam wam ten sklep bo mają wiele wyprzedaży, tak w temacie związanym z kuchnią.
Banzaizycie

Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 94
Post 2022-12-03, 19:07  //  Co na kolację Odpowiedz z cytatem
Szczerze powiedziawszy to każdy może zostać dobrym kucharzem. Potrzeba jedynie trochę chęci do zdobycia wiedzy. W zasadzie to nie musimy korzystać z płatnych kursów bo w sieci są niezliczone ilości poradników. Wszystko będzie zależało od poziomu na jakim się aktualnie znajdujemy. Na początek nie można się przecież zniechęcać więc lepiej przygotować coś prostego. Jednym z fajniejszych przepisów na rybę jest ten - https://uwielbiam.pl/przepis/kotlety-rybne-3 Wszystkie potrzebne składniki kupimy w każdym sklepie, do tego czas przygotowania jest akceptowalny. Zawsze szukajmy okazji by zadziwić samych siebie i otoczenie.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 339
Post 2023-06-29, 09:08  //  Co na kolację Odpowiedz z cytatem
Szczypiorek to wspaniała przyprawa, ale jak go przechowywać, aby zachować świeżość i intensywny aromat? Na stronie https://zdrowiewmisie.pl/jak-przechowywac-szczypiorek/ znajdziecie praktyczne wskazówki i triki, które pomogą Wam dłużej cieszyć się świeżym szczypiorkiem. Sprawdźcie i wykorzystajcie je w swojej kuchni!
Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie »  Co na kolację
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!