Forum Banzaj.pl » Hydepark » Co myślicie o takim zakupie dla dziewczynki

Co myślicie o takim zakupie dla dziewczynki

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
lidka1

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 29
Post 2015-05-25, 02:47  //  Co myślicie o takim zakupie dla dziewczynki Odpowiedz z cytatem
Wybieram się w dzień dziecka do znajomej na ciacho poplotkować a nie chciałabym z pustymi rękami, ponieważ ma córeczkę dość uroczą. Może takie rajstopki będą dobrym pomysłem na prezent? i do tego coś słodkiego?
Reklamy
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2015-05-25, 09:25  //  Co myślicie o takim zakupie dla dziewczynki Odpowiedz z cytatem
Fajny pomysłSmile Ale mała może Wam plotkowanie uniemożliwiać. Zawsze możesz wziąć koleżankę i jej córeczkę do takiej sali zabaw incaplay.pl
Wy pójdziecie na plotki,a dziecko będzie się świetnie bawiło. Możesz zaproponować takie rozwiązanie, myślę, że więcej na tym skorzystacie i Wy i dziecko:)
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2015-06-10, 10:43  //  Co myślicie o takim zakupie dla dziewczynki Odpowiedz z cytatem
Jeżeli ktoś potrzebuje pomysłu na trochę większy prezent to zachęcam do rozejrzenia się wśród ofert bezpiecznych placów zabaw, wydatek jest, ale naprawdę warto, moja kuzynka i kuzyn dostali i są absolutnie zachwyceni.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-11-02, 15:10  //  Co myślicie o takim zakupie dla dziewczynki Odpowiedz z cytatem
. Rajstopek nie polecam. Jak to mówią moje dzieci ciuchy to nie prezent, to raczej obowiązek rodziców. I coś tu z prawdy jest.
Quvel

Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 18
Post 2015-11-19, 20:32  //  Co myślicie o takim zakupie dla dziewczynki Odpowiedz z cytatem
Zamiast rajstopek to lepiej kupić dziecku zabawkę która w jakiś sposób rozwija dziecko
ruelious

Dołączył: 09 Lis 2015
Posty: 11
Post 2015-11-25, 17:26  //  Co myślicie o takim zakupie dla dziewczynki Odpowiedz z cytatem
Mi zawsze ktoś przynosił jakąś czekoladę albo batona bardziej bym zainwestował w takie coś a nie jakieś rajstopki czy inne ubranie. Coś skromnego ale żeby nie isć z pustymi rękoma i tyle
Dawidziu

Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 101
Post 2015-12-19, 15:24  //  Co myślicie o takim zakupie dla dziewczynki Odpowiedz z cytatem
Słodycze są niezdrowe Smile Jeżeli już to idź z jakimiś owocami Smile
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-01-17, 12:19  //  Co myślicie o takim zakupie dla dziewczynki Odpowiedz z cytatem
A tutaj https://qbanamama.pl/rozki-niemowlece już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że naprawdę warto. Znajdziecie tam między innymi różnego rodzaju rożki i pościele. Poza tym jest tam również inny asortyment dla maluchów. Wybór jest ogromny.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Co myślicie o takim zakupie dla dziewczynki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!