Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Co myślicie, gdy ona spotyka się z innymi jednocześnie?

Co myślicie, gdy ona spotyka się z innymi jednocześnie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
revelati

Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 2
Post 2012-09-23, 14:15  //  Co myślicie, gdy ona spotyka się z innymi jednocześnie? Odpowiedz z cytatem
Poznałem jedną dziewczynę w internecie. Nieco dłuższy czas ze sobą rozmawialiśmy. Wymieniliśmy się zdjęciami. Niby miała moje zdjęcie postawić w swoim pokoju. Wymienialiśmy się czułymi słówkami (ona np. "Śnij o mnie", "Uwielbiam cię"). Czasem ciepłe słowa na dobranoc. Spotkaliśmy się. Na pierwszej randce nie unikałem dotyku "przypadkowego", całowaliśmy się. Chciała się dalej spotykać. Miała wywołać nasze wspólne zdjęcia i wstawić w ramkę. Pewnego razu wyskoczyła z tekstem, że spotyka się również z innymi (nadal chciała ze mną). Skoro ze mną się całowała, to robiła to też z innymi. Ja sobie darowałem, bo nie chciałem się zastanawiać kto był wczoraj, przedwczoraj a kto będzie jutro na moim miejscu. Na tyle szczera była, że powiedziała mi to, ale za późno. Moim zdaniem nie powinno się całować i mówić czułych słówek, gdy spotyka się z więcej niż jedną osobą. Było w tym nieco nieszczerości. Ze zdjęciem najprawdopodobniej była to ściema, bo zabrakło by jej ramek, byłem jednym z kilku i na pozycji „zapasowej”. Zdenerwowałem się, ale mnie przeszło i jest cool. Znalazłem następną kandydatkę, bo tamta dziewczyna na związek moim zdaniem się nie nadaje. Z innymi może więcej razy się już spotykała. Moj błąd był taki, że byłem za mało ostrożny.

Co myślicie o takiej dziewczynie?
Łukasz, Poznań
Reklamy
Blaszak

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 55
Post 2012-09-26, 09:24  //  Co myślicie, gdy ona spotyka się z innymi jednocześnie? Odpowiedz z cytatem
Po prostu jest bardzo kontaktowa Smile a tak na serio to zależy co kto szuka - jak chcesz porządnej laski na stale to ta sie niestety nie nadaje, jak chcesz sie zabawic to znalazles odpowiedni material Smile
kriss85

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 3
Post 2012-09-27, 09:49  //  Co myślicie, gdy ona spotyka się z innymi jednocześnie? Odpowiedz z cytatem
No laska jest niepoważna. Może dla niej to tylko zabawa, sposób na zabicie nudy, zwodzenie facetów,..
revelati

Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 2
Post 2012-09-27, 16:51  //  Co myślicie, gdy ona spotyka się z innymi jednocześnie? Odpowiedz z cytatem
Dobre złego początki. Czułe słówka nie mogą być szczere, gdy jest wielu odbiorców. Gadka szmatka na zdrowie dziadka.
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Co myślicie, gdy ona spotyka się z innymi jednocześnie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!