Forum Banzaj.pl » Hydepark » Co można zrobić z buraczkami - przepisy

Co można zrobić z buraczkami - przepisy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
lidka1

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 29
Post 2015-05-11, 09:18  //  Co można zrobić z buraczkami - przepisy Odpowiedz z cytatem
Macie jakieś sprawdzone przepisy żeby składnikiem były buraki? Ćwikłą juz sie przejadłam, ale ogólnie lubię jeść buraki, czasami też sałatke z nich robię, ale co jeszcze oprócz tego można przygotowac?
Reklamy
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 404
Post 2015-05-11, 10:35  //  Co można zrobić z buraczkami - przepisy Odpowiedz z cytatem
Moja znajoma robiła takie buraczane caprese, zamiast pomidorów i bazylii dawała buraki gotowane i szpinak, i mozarella oczywiście. Mnie to osobiście nie smakowało, ale kilka osób się zajadało. Może barszczyk, albo ciasto?
guliwer

Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 9
Post 2015-05-11, 10:43  //  Co można zrobić z buraczkami - przepisy Odpowiedz z cytatem
Barszczyk jak najbardziej w każdych ilościach. Lubię też jeść buraki ugotowane, takie w całości, a sałatki już niekoniecznie. I sok buraczany.
lidka1

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 29
Post 2015-05-11, 17:04  //  Co można zrobić z buraczkami - przepisy Odpowiedz z cytatem
Byłabym wdzięczna gdybyście podzieliły się swoimi przepisami w takim razie. Skoro sprawdzone i bardzo dobre to chętnie wypróbuje.
amitka

Dołączył: 21 Mar 2015
Posty: 5
Post 2015-05-11, 22:12  //  Co można zrobić z buraczkami - przepisy Odpowiedz z cytatem
To ja tak trochę zaskakująco polecam ciasto z buraków i marchewki.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Co można zrobić z buraczkami - przepisy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!