Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Co jeść przed i po treningu ?

Co jeść przed i po treningu ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2013-01-11, 19:32  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
Tak jak w temacie. Co jeść przed i po treningu ? Dodam ze nie mam stałych godzin treningowych ...raz kończę siłownie o 16 innym razem o 21.
Reklamy
Darecki

Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 4
Post 2013-01-13, 19:17  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej jakis konkretny posilek okolo 1.5/2h przed jak dasz rade a odrazu po; proste wengle, jakies aminokwasy no i znowu posilek ok 40 min po silce a jak nie masz aminokwasow to odrazu po musisz cos zjesc wartosciowego zeby uzupelnic energie stracona na treningu i dac miesniom wartosci odrzywcze do regeneracj!!
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2013-01-13, 22:57  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
co to znaczy cos wartościowego ?

dzieki za odpowiedz Smile
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2013-01-14, 12:58  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
posilek wegle + bialko na 1-1,5h przed treningiem

tuz po treningu weglowodany

30min-1h po treningu duza porcja białka bogata w aminokwasy

co to znaczy wartosciowy posilek w bialko lub wegle uzyj google, mozna przyrzadzic 100 rzeczy na 100 sposobow, przyklad typowy to piers kurczaka + ciemny ryz Smile jak nie masz jak to to samo mozna zjesc w formie szejkow i innych suplementow
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2013-01-14, 13:40  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
super Smile własnie na taka odpowiedz liczyłem

thx
gogoman

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 9
Post 2013-06-28, 20:31  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
Przed treningiem bazuj na węglowodanach- ryż, kasza, na kwadrans przed ćwiczeniami polecam banana, a po treningu białko- są różne koktajle lub np. sałatka z kurczakiem. Polecam też fajny suplement oparty na jagodzie acai.
Kajtek

Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 8
Post 2013-07-09, 09:38  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
Ja przed raczej nie jem, bo potem mi się w żołądku wszystko przewraca, ale po treningu obowiązkowo białko. Kawałek upieczonego w folii kurczaka czy nawet duży jogurt naturalny, jak nieszczególnie mi się chce jeść.
andrzejjj

Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 11
Post 2013-07-30, 13:23  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
Przed treningiem może banana. Po treningu można wypić koktajl białkowy a potem zjeść porządny posiłek również z dużą zawartością białka. Trzeba pamiętać też o uzupełnianiu płynów.
SylwekMatras

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 15
Post 2013-11-17, 11:57  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
U mnie problem jedzenia się rozwiązał dostaję codziennie dietę dla sportowców z oryginalneprzepisy.pl i ewentualnie tylko jakiś jogurt dokupię, zazwyczaj to własnie jego jem po treningu (późno zawsze kończę) Rozwiązanie polecam, szczególnie dla leniwych
ViKto

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 51
Post 2014-01-16, 08:41  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
Ostatnio czytałem ciekawe porady na temat żywienia przed i po treningu na hellozdrowie. Ogólnie zasada jest prosta, że tak na 1h przed treningiem nic nie jeść, a wcześniej coś konkretnego. Po treningu natomiast coś wysokobiałkowego.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2014-03-05, 10:59  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
A ja polecam ci odwiedzić Freesports.pl . Tam znajdziesz wszystko nie tylko o diecie, treningach, ćwiczeniach, ale i również poczytasz sobie jak najlepiej jest ćwiczyć i co jeść, żeby ćwiczenia były efektywne. ja zaczynam id poniedziałku, bo w środku tygodnia to tak trochę brak motywacji:)
ViKto

Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 51
Post 2014-09-15, 09:10  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze rano zjadam spory omlet, a później na trening i po treningu już porządny obiad. Dzisiaj będę jechał do Lidla, bo są bardzo tanie płatki owsiane błyskawiczne, a to w przypadku omleta podstawa. Zobaczcie sobie na lidl.okazjum.pl/gazetka/gazetka-promocyjna-lidl-15-09-2014,8757/1/ Są w tym tygodniu super ceny na płatki, makarony czy ryż.
MiroL

Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 140
Post 2016-08-16, 22:08  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
Przed treningiem i po treningu na pewno coś co da Ci siłę na ćwiczenia i zapewni odpowiednie witaminy. Możesz też spróbować jako przekąski pomidory faszerowane są bardzo smaczne. Myślę, że jako jakaś przystawka na pewno się sprawdzą. Ja często próbuję takich nowości i nigdy nie żałuję . Ty tez sobie spróbuj może Ci posmakują Smile
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2016-10-21, 22:19  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem idealnym środkiem będzie tutaj immuno colostrum, który można dodać np. do wody. Zawiera on mnóstwo witamin i minerałów, których niestety pozbywamy się z organizmu w trakcie intensywnego treningu.Sam stosuję go od miesiąca i widzę już pierwsze efekty, bo przede wszystkim nawet po ostrym wysiłku jestem mniej zmęczony, a przy tym w zasadzie nie choruję.
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2017-01-04, 20:45  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
Ja staram się jeść jakąś zdrową przekąskę. Ogólnie naturalne produkty są najlepsze i kupuję wiele z nich na naturalny-market.pl. Ćwiczenia i dieta to pakiet, który daje najlepsze efekty.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2019-07-07, 11:48  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
A jakie macie opinie o przedtreningówkach Czy rzeczywiscie warto?
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2019-07-11, 09:35  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem warto. O ile oczywiście czeka Cię mocny trening. W dobrej cenie obecnie przedtreningówki można dostać w tym sklepie
https://swiatsupli.pl/pl/95-przedtreningowki-mocne
Dzięki temu trening jest bardziej efektywny a Ty masz ogólnie wiecej energii.

Polecam tutaj oczywiście nie przesadzac oraz pilnować się zaleceń producenta takich środków. Suplementy przedtreningowe działają bardzo intensywnie i przekroczenie zalecanego dawkowania może doprowadzić do wielu problemów zdrowotnych i nadmiernego pobudzeniu organizmu
Kewiori

Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 164
Post 2021-05-11, 12:34  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
Jeśli zastanawiasz się nad jakimiś suplementami, to zajrzyj na stronę sklepu https://esterydy.pl/cennik/ w nim na pewno coś dla siebie znajdziesz.
ayris

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 131
Post 2021-12-01, 12:50  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
Ja wiele pozytywnych opinii słyszałam o dietach pudełkowych z https://torbasmaku.pl/ Zastanawiam się własnie nad wykupieniem dla siebie diety wege + ryba. Już dawno chciałam ograniczyć mięso i myslę, że to bardzo dobry sposób. Sama nie wiem za bardzo jak przygotowowywac wege posiłki.
borate

Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 341
Post 2021-12-21, 23:03  //  Co jeść przed i po treningu ? Odpowiedz z cytatem
Dieta pudełkowa to bardzo dobra opcja dla osób intensywnie trenujących. Już samo to, że czasu mało więc często gotowanie odpada jest argumentem za. Polecam wypróbować https://tajm.pl/ jest dostępna dieta sportowa, kaloryczność do wyboru, wszystkie makro podane
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Co jeść przed i po treningu ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!