Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie » Ciasta i inne przepisy na święta

Ciasta i inne przepisy na święta

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Post 2016-12-11, 10:15  //  Ciasta i inne przepisy na święta Odpowiedz z cytatem
Jakie pieczecie ciasta na święta? Może wymienimy się przepisami?
Reklamy
draco

Post 2016-12-14, 10:23  //  Ciasta i inne przepisy na święta Odpowiedz z cytatem
Zdarza mi się piec chociaż najczęsciej są to jakieś proste ciastka i muffiny. Moja zona natomiast jest o wiele lepszą specjalistką jeśli chodzi o świateczne wypieki. Co mi bardzo odpowiada ponieważ jestem wtedy testerem.
Przepisy najczęciej bierzemy z sieci.
zaspany57

Post 2017-02-07, 07:11  //  Ciasta i inne przepisy na święta Odpowiedz z cytatem
Ja nie jestem specjalista od ciast. Najlepiej wychodzi pieczenie żonie. Ale ostatnio woli przepisy bez pieczenia. Odkryła serek Bakuś
Robi z niego sernik na zimno. A ponieważ ja lubię słodkie to często podkradam go jej z lodówki. Jest bardzo dobry.
tetrus

Post 2017-03-21, 13:08  //  Ciasta i inne przepisy na święta Odpowiedz z cytatem
Próbowałem kilka razy piec ciasta i zrobić tort, ale efekt końcowy był żałosny. Dobrze, że mieszkam blisko cukierni, która oferuje tradycyjne wyroby.
szogun

Post 2017-04-01, 21:14  //  Ciasta i inne przepisy na święta Odpowiedz z cytatem
Ja się teraz śmieje bo ostatnio zona kupiłam takie coś dla dzieciaków i mówię, że zrobimy kilkadziesiąt ciastek i wystarczy Very Happy Myślę, że jednak jak zawsze pieczenia będzie masa. Wink
ryjek

Post 2017-04-14, 14:45  //  Ciasta i inne przepisy na święta Odpowiedz z cytatem
Fajne to urządzonko z galerialucznik.pl Może kupie córce, ona tylko by siedziała w kuchni, a wiadomo wiek jeszcze na to nie pozwala. Ciekawy gadżet.
Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie »  Ciasta i inne przepisy na święta
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Wonder Woman - wizyta na planie

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo