Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Choroby weneryczne Badania

Choroby weneryczne Badania

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 912
Post 2017-08-14, 11:13  //  Choroby weneryczne Badania Odpowiedz z cytatem
Panowie pytanie bardzo poważne tym razem. Mianowicie robiliście kiedyś badania na choroby weneryczne ?Chciałbym się przebadac, najlepiej na wszystko żeby zobaczyc czy czegoś nie mam. Ile to może kosztować? Gdzie się to robi i na czym polegają takie badania?
Reklamy
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-08-16, 09:03  //  Choroby weneryczne Badania Odpowiedz z cytatem
Tak z ciekawości to co Ci tak do głowy strzeliło, żeby sobie takie badania robić? Zrobisz w tych laboratoriach Głównie większych. Mniejsze raczej takich badań nie maja jeśli już to jedynie podstawowe. Jaki koszt? To zależy od badania. Skierowania nie musisz mieć. No chyba,ze robisz na fundusz ale z tego co wiem to żeby dostać skierowanie na fundusz to trzeba mieć jakieś dobre podstawy bo Ci tak lekarz z dupy skierowanie nie da.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 912
Post 2017-08-21, 09:27  //  Choroby weneryczne Badania Odpowiedz z cytatem
Głlupio zrobiłem ale wydarzyła mi się pewna sytuacja nad jeziorem. Hormony, trochę alkoholu. Dziewczyny nie znałem nawet nie poamiętam już i teraz martwię sięze mogłem coś złapać.
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-08-28, 13:50  //  Choroby weneryczne Badania Odpowiedz z cytatem
A i to wszystko wyjaśnia. Sam zawsze mam ze soba gumy i Tobie również sugeruję nosic. Koszt 5 zł a nie beziesz miał tylu nieprzyjemności. Zrob sobie jeszcze najlepiej test na hiv bo sam piszesz,że nie wiesz co to za laska. Pocieszżę Cię tylko,. że najprawdopodobniej nie była to jakaś profesjonalistka ale po prostu puszczalska laska, a takie zwylke wybierają zdrowszzych młodszych facetów. Przez internet z laboratorium możesz zamówic sobie cały pakiet badań. Trochę drogo ale będziesz pewien że Ci się żadne choróbsko nie rozwija.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 912
Post 2017-08-28, 14:05  //  Choroby weneryczne Badania Odpowiedz z cytatem
I sam to pobieram i odsyłam tak?
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2017-08-31, 13:29  //  Choroby weneryczne Badania Odpowiedz z cytatem
Dokładnie tak. Kurier Ci przywozi.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2018-06-05, 05:44  //  Choroby weneryczne Badania Odpowiedz z cytatem
Ja proponuję wam przeczytanie tego artykułu https://rodzinazdrowia.pl/czy-aids-oznacza-wyrok-smierci Wiadomo że AIDS to najpoważniejsza z chorób jaka może nam się przydażyć i oczywiście najczęściej przenoszona przez stosunek. Dlatego warto wiedzieć jak rozpoznać pierwsze objawy, sposoby leczenia. I najważniejsza rada nie lekceważymy żadnych objawów .
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Choroby weneryczne Badania
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!