Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » chciałbym strzyc się sam - jaka golarka?

chciałbym strzyc się sam - jaka golarka?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tito

Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 27
Post 2013-06-17, 09:16  //  chciałbym strzyc się sam - jaka golarka? Odpowiedz z cytatem
czołem,

szukam maszynki do włosów, którą mógłbym sam się przystrzyc. zazwyczaj noszę krótkie, mógłbym powiedzieć, że bardzo krótko obcięte włosy i uznałem, że zakup maszynki i jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem. nie chcę w tę zabawę wciągać mojej dziewczyny i poszukuję modelu, który byłby najlepszy do samodzielnego strzyżenia włosów... Jakie macie propozycje dla mnie? Smile
Z góry wielkie dzięki!
Reklamy
Przemek

Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 19
Miasto: Warszawa
Post 2013-06-19, 06:15  //  chciałbym strzyc się sam - jaka golarka? Odpowiedz z cytatem
tito napisał: czołem,

szukam maszynki do włosów, którą mógłbym sam się przystrzyc. zazwyczaj noszę krótkie, mógłbym powiedzieć, że bardzo krótko obcięte włosy i uznałem, że zakup maszynki i jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem. nie chcę w tę zabawę wciągać mojej dziewczyny i poszukuję modelu, który byłby najlepszy do samodzielnego strzyżenia włosów... Jakie macie propozycje dla mnie? Smile
Z góry wielkie dzięki!


Ostatnio kupiłem swojemu bratu maszynkę taką z wygodną, obrotową głowicą i kilkoma nasadkami i masz oczywiście możliwość regulacji długości trymera, a na baterii trzyma około godziny, co jest dosyć istotne, bo nie walczysz z plątaniną kabli przy strzyżeniu. Pozdrawiam
Krzysiek

Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 5
Miasto: Łódź
Post 2013-12-06, 10:14  //  chciałbym strzyc się sam - jaka golarka? Odpowiedz z cytatem
To prawda, dobre maszynki elektryczne do strzyżenia powinny dość długo pracować na baterii – sam mam taką, która trzyma ponad 45 minut, więc nie ma problemu z goleniem całej głowy. Podlinkowałem Ci wyżej stronkę z przeglądem różnych wariantów.
Maciek_k

Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 11
Miasto: Szczukwin
Post 2013-12-11, 14:52  //  chciałbym strzyc się sam - jaka golarka? Odpowiedz z cytatem
Dobra maszynka jest faktycznie bardzo istotna przy samodzielnym obcinaniu włosów. Ja sam dlugo zastanawialem się jaki trymer wybrać, ale to było kilka lat temu. Od dłuuugiego już czasu używam mojego wyłużonego Philipsa i nie amienilbym go. jasne, pewnie są teraz na rynku lepsze, ale ja mojemu nie mogę tak naprawdę nic zarzucić. Ogólnie polecam!
martinna33

Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 44
Post 2013-12-17, 21:37  //  chciałbym strzyc się sam - jaka golarka? Odpowiedz z cytatem
A jaką maszynkę możecie polecić do "koziej" bródki? Chcę kupić mężowi, w tych cenach co mnie stać to mogłabym kupić brauna cruzera. Czy macie jakąś inną propozycję?
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2020-06-05, 17:31  //  chciałbym strzyc się sam - jaka golarka? Odpowiedz z cytatem
Mam multitrymer babyliss i przycinam zarost samodzielnie Wink nie jest to trudne, trymer ma niedużą głowicę, którą łatwo wszędzie przyciąć włosy, jest poręczny i mzna go także pod wodą używać
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  chciałbym strzyc się sam - jaka golarka?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!