Forum Banzaj.pl » Hydepark » Chciała wysiąść z samolotu w powietrzu...

Chciała wysiąść z samolotu w powietrzu...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-03-02, 18:55  //  Chciała wysiąść z samolotu w powietrzu... Odpowiedz z cytatem
W kaftanie bezpieczeństwa zakończyła swoją podróż z Londynu 41-letnia mieszkanka Krakowa. Kobieta na pokładzie - delikatnie mówiąc - nie stroniła od serwowanych napojów alkoholowych. Skutek był taki, że jeszcze podczas lotu postanowiła otworzyć drzwi samolotu. Powstrzymał ją personel, ale nie zakończyło to problemów z niepokorną pasażerką.

Na ziemi na kłopotliwą pasażerkę czekała już Straż Graniczna. Kiedy w hali przylotów kobieta nadal zachowywała się agresywnie, funkcjonariusze postanowili ją obezwładnić i zakuć w kajdanki. I to nie uspokoiło 41-latki. Wtedy kobietę wsadzono w kaftan bezpieczeństwa. Z lotniska trafiła prosto na oddział ratunkowy krakowskiego szpitala. Po badaniu okazało się, że kobieta ma we krwi powyżej czterech promili alkoholu.



Nasuwa mi się drobna refleksja. To musiały być naprawdę zacne linie lotnicze, skoro udało jej się doprowadzić swój organizm powyżej czterech promili alkoholu tylko na tym co serwuje się w samolocie. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie miała nic w bagażu podręcznym.
Reklamy
olo

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 147
Post 2009-03-02, 21:31  //  Chciała wysiąść z samolotu w powietrzu... Odpowiedz z cytatem
No pewnie miala troche kontrabandy ze soba Smile Ciekawe czemu zawsze Polacy gdy juz lataja zawiani to w drodze do Polski a nie z Polski.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Chciała wysiąść z samolotu w powietrzu...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!