Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » chcę ładnie pachnieć ale nie stać mnie

chcę ładnie pachnieć ale nie stać mnie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2015-05-22, 14:58  //  chcę ładnie pachnieć ale nie stać mnie Odpowiedz z cytatem
Chłopaki, kupujecie oryginalne perfumy, czy jakieś zamienniki? Moje ulubione perfumy to one milion, ale chyba nie musze wam mowic ile to kosztuje. zarabiam 1500zl narazie i nie zapowiada się lepsza pensja, nie stac mnie na to. Co wy robicie?
Reklamy
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-05-26, 11:58  //  chcę ładnie pachnieć ale nie stać mnie Odpowiedz z cytatem
Zależy jakie zamienniki, pełno jes oszustów na rynku. Ja kupuję od lat jedną markę zamienników i to jest ok. Zamiast perfum kupuję ich esencję.
rose

Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 118
Post 2015-05-28, 21:05  //  chcę ładnie pachnieć ale nie stać mnie Odpowiedz z cytatem
jako odbiorca męskich perfum,tzn jako kobieta, powiem,że nie muszą one kosztowac niewiadomo ile. sa też ladnie pachnące , a tańsze
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2015-06-19, 11:52  //  chcę ładnie pachnieć ale nie stać mnie Odpowiedz z cytatem
Nie słyszałem wcześniej o tej esencji. Wszystko brzmi sensownie. Pytanie tylko, czy na prawdę One Milion pachnie jak one milion, czy to nie jest mimo wszystko ten sam zapach?
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-06-24, 07:40  //  chcę ładnie pachnieć ale nie stać mnie Odpowiedz z cytatem
Nie trzeba dużo wydawać aby ładnie pachnieć. Sam na przykład od dawna używam kosmetyków marki Adidas i jestem zdania,że sa naprawdę porządne. Bardzo dobrze się trzymają na skórze. Zarówno dezodoranty jak i wody. Zobacz w jakich śmiesznych cenach można je zamówić w sieci
superkoszyk.pl

Jak więc jak sam widzisz nie trzeba na pewno wydawać fortuny aby ładnie pachnieć.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2015-06-30, 14:31  //  chcę ładnie pachnieć ale nie stać mnie Odpowiedz z cytatem
Używałem One Million i oryginału i esencji, pachnie dokładnie tak samo Wink
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2017-03-01, 06:49  //  chcę ładnie pachnieć ale nie stać mnie Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy jest sens kupować jakieś zamienniki. Kup sobie tańsze perfumy takie jak Lamborghini czy Playboy. Pachną dobrze a nie są takie drogie.....Jeśli już jednak chcesz sobie kupic coś porządnego to warto bo takie zapachy starczają na naprawdę długo. Z racji tegoże wystarczy jedynie jeden psik i od razu pachnie w praktycznie całym pomieszczeniu. Poczytaj sobie: http://www.elegans.pl/mietowe-perfumy-na-jesien-dla-panow/
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2017-08-29, 09:39  //  chcę ładnie pachnieć ale nie stać mnie Odpowiedz z cytatem
Ja bardzo lubię zapach Old Spice. Każdej kobiecie się podoba Wink
ewelina546

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 165
Post 2023-06-05, 08:47  //  chcę ładnie pachnieć ale nie stać mnie Odpowiedz z cytatem
Wiesz co, zawsze możesz zainwestować w odlewki perfum. To mniejsze porcje odlewane z dużych, oryginalnych flakonów. Oczywiście w odpowiednio niższej cenie. Jest w sieci drogeria Alepachniesz i tam jest taka możliwość. Sprawdź, myślę, że to rozwiązanie dla ciebie.
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  chcę ładnie pachnieć ale nie stać mnie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!