Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » ceramizator do skrzyń biegów

ceramizator do skrzyń biegów

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mankell

Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 2
Post 2015-02-20, 16:26  //  ceramizator do skrzyń biegów Odpowiedz z cytatem
Witam, ostatnio wiele słyszy się o ceramizatorze, jednak ja chciałbym poruszyć temat jego konkretnego rodzaju, a mianowicie tego do skrzyń biegów. Jakieś doświadczenia, skutki, komentarze? Do tej pory używałem tylko tego do silników spalinowych i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony - po części dlatego chciałbym spróbować także produktu do skrzyń biegów. Na ceramizator.pl piszą, że znacznie wydłuża żywotność skrzyń i ulepsza pracę mechanizmów przekładniowych. Co prawda, cena jest bardzo przyjazna, jednak zanim zakupię, chciałem zapoznać się z opiniami użytkowników. Z góry dzięki za opinie.
Reklamy
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2015-03-28, 15:18  //  ceramizator do skrzyń biegów Odpowiedz z cytatem
Mój znajomy dodawał ceramizer do skrzyni, bo mu wspomaganie coś szwankowało, z tego co mówił to pomogło na drganie kierownicy
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-03-25, 15:07  //  ceramizator do skrzyń biegów Odpowiedz z cytatem
Wiecie co ja jak szukałam części do swojego auta wymiennych to mi sąsiad powiedział o tym https://aparts.pl/czesci/dacia-duster-hm--2017-10-,1-00139-38462.aspx sklepie i tam szukałam. Zobaczcie jaką ofertę mają, wybór jest duży więc dla każdego auta myślę że coś się znajdzie. No i szybko wysyłkę realizują.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  ceramizator do skrzyń biegów
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!