Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD » Ceny biletów w kinie

Ceny biletów w kinie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Mimi

Dołączył: 05 Wrz 2014
Posty: 6
Post 2018-01-15, 19:31  //  Ceny biletów w kinie Odpowiedz z cytatem
W weekend wybraliśmy się w piątkę do kina i ceny biletów mnie przeraziły. Do tego jakaś cola/popcorn i wyjście kosztuje prawie tyle ile wyjazd na weekend. Może tylko mnie tak to zszokowało bo dano nie kupowałam biletu, zwykle miałam jakieś wejściówki czy bilety na pokazy przedpremierowe. Czy Wy też uważacie że ceny biletów są dosyć wysokie czy tylko ja tak to odbieram?
Reklamy
911turbo

Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 199
Miasto: Warszawa
Post 2018-01-17, 11:37  //  Ceny biletów w kinie Odpowiedz z cytatem
Mimi napisał: W weekend wybraliśmy się w piątkę do kina i ceny biletów mnie przeraziły. Do tego jakaś cola/popcorn i wyjście kosztuje prawie tyle ile wyjazd na weekend. Może tylko mnie tak to zszokowało bo dano nie kupowałam biletu, zwykle miałam jakieś wejściówki czy bilety na pokazy przedpremierowe. Czy Wy też uważacie że ceny biletów są dosyć wysokie czy tylko ja tak to odbieram?


Ogólnie tak. W weekend bilet to ok 35 zł, z popcornem na 2 osoby stówka lekko. Kina studyjne są tansze, ale tam wiadomo - słabo z repertuarem i nie ma takich efektów - dźwiek, obraz - nawet niekoniecznie w 3d, ale w takich filmach jak Dunkierka czy Star wars ma ogromne znaczenie i takie najlepiej w jakimś Imaxie, polski dramat bardzo nie ucierpi na odbiorze w kinie Luna, nawet pasuje klimatem. Niemniej fotele moim zdaniem i tak najwygodniejsze ma cinema Razz
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2019-07-09, 13:15  //  Ceny biletów w kinie Odpowiedz z cytatem
Teraz w niektórych Multikinach są bilety po 16 zł, nawet w weekendy.
Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD »  Ceny biletów w kinie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!