Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Calvin Klein - kolekcja jesień/zima

Calvin Klein - kolekcja jesień/zima

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2009-02-28, 21:57  //  Calvin Klein - kolekcja jesień/zima Odpowiedz z cytatem
Puchowe kurtki są modne od dłuższego czasu. Więkoszość Panów posiada, lub chociaż posiadało w swej garderobie jedną z takich "puchaczy".

Bardzo sympatyczną alternatywą są propozycje od zawsze wybiegającego w przyszłość, Calvina Kleina. Nowoczesna wersja kutrek puchowych zostały przedstawione na pokazie mody Calvin Klein jesień / zima 2009 na tegorocznym Nowojorskim Tygodniu Mody.

Italo Zucchelli, który tworzy męska kolekcję inspirował się siedzeniami rowerów miejskich. "Jest to zupełnie nowy materiał, zupełnie nowa technika" ; mówi projektant "nie używa się jej do ubrań.. Będąc na wakacjach zobaczyłem ten cały proces i pomyślałem, że jest bardzo interesujący i może być wykorzystany w modzie. Połączyłem to z odpowiednimi materiałami i wyszło coś bardzo ciekawego".

Według projektanta kolekcja głównie jest skierowana do mężczyzn, którzy nie boją się nowoczesności, którzy chcą być inni, oryginalni.

CalvinKlein1.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  12.78 KB
 Odsłon:  14482 raz(y)

CalvinKlein1.jpg

CalvinKlein2.jpeg
 Opis:  
 Rozmiar:  14.24 KB
 Odsłon:  14487 raz(y)

CalvinKlein2.jpeg

CalvinKlein3.jpeg
 Opis:  
 Rozmiar:  11.42 KB
 Odsłon:  14486 raz(y)

CalvinKlein3.jpeg

Reklamy
wolf1981

Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 1
Post 2009-07-09, 21:29  //  Calvin Klein - kolekcja jesień/zima Odpowiedz z cytatem
Kolekcja jesien/zima 2009 jest juz juz dostepna w skalepach Peek&Cloppenburg.Kolekcja bardzo energetyczna.
procent

Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 8
Post 2010-02-08, 11:37  //  Calvin Klein - kolekcja jesień/zima Odpowiedz z cytatem
Podoba mi sie, szczególnie ta szara jest ekstra.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Calvin Klein - kolekcja jesień/zima
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!