Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ?

Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tito

Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 27
Post 2013-05-16, 10:04  //  Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ? Odpowiedz z cytatem
Mam problem, który jest dla mnie osobiście bardzo wkurzający. Czasem potrafię o tym zapomnieć, ale w takie upalne dni jak ostatnio pocę się jak mops i źle to wygląda, gdy mam na sobie koszulę w pracy. Przyczyna leży bez wątpienia w gęstym i bujnym owłosieniu, które mam na całym ciele! Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi jakoś pomóc… jak i czym się golić? Jestem blondynem i z tego co się dowiedziałem laserowe usuwanie nie wchodzi w grę, a depilacja nie jest po prostu dla mnie… Sad
Reklamy
Koles34

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 47
Post 2013-05-29, 08:19  //  Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ? Odpowiedz z cytatem
Jedyne co mi przychodzi do glowy to wizyta u kosmetyczki.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2013-06-14, 23:32  //  Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ? Odpowiedz z cytatem
co to znaczy ze depilacja nie jest dla ciebie? idziesz do salonu ladnie panie cie depiluja raz na pol roku fachowo i masz spokoj, albo jestes baba i maruda albo jest to dla ciebie problem i go wtedy prosto rozwiazujesz zdecyduj sie Smile
thadee

Dołączył: 03 Sie 2013
Posty: 5
Post 2013-08-03, 15:30  //  Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ? Odpowiedz z cytatem
S. Expert napisał: co to znaczy ze depilacja nie jest dla ciebie? idziesz do salonu ladnie panie cie depiluja raz na pol roku fachowo i masz spokoj, albo jestes baba i maruda albo jest to dla ciebie problem i go wtedy prosto rozwiazujesz zdecyduj sie Smile


zgadzam sie ; D a najlepiej depilacja brazyliska i od razu obrzezanie w jednym ;D
veratrum_album

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 17
Post 2013-08-10, 21:11  //  Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ? Odpowiedz z cytatem
ciągle spotykam się z opinią że cruzery od browną spisuj się super, a jak często zarastasz, to możesz pobawić się pod prysznicem w wycinanie 'kocham moją dziewczynę' Wink
Tomas

Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 102
Post 2013-08-30, 22:32  //  Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ? Odpowiedz z cytatem
Idź chłopie na wosk, dorzucą ci epilfree na opóźnienie odrastania, kilka zabiegów i zapomnisz, że miałeś problem. Brat jest pływakiem i tak zrobił, a teraz ma z głowy.
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2013-10-16, 19:59  //  Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ? Odpowiedz z cytatem
Sam również mam problem z owłosieniem na ciele, i to dosyć znacznym. Zacząłem się teraz depilować metodą EpilFree, kilka zabiegów i będę miał z tym spokój.
Arturroo

Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 8
Post 2015-05-13, 16:13  //  Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ? Odpowiedz z cytatem
Ja mogę znieść wiele ale swoich swoich kłaków na plecach. Dziewczyna mnie zabrała do salonu kosmetycznego Laser Glamour na laser i teraz mam to z głowy. Kilku moich kumpli z Łodzi też tam chodzi bo na siłce czy na plaży trzeba dobrze wyglądać nie.
kamilKa

Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 11
Post 2015-06-30, 12:20  //  Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ? Odpowiedz z cytatem
Ja bym proponowała coś antypotnego. Jest wiele takich suplementów w aptece i podobnież są skuteczne. Zapytaj sprzedawcę.
lissa

Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 27
Post 2015-07-10, 12:06  //  Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ? Odpowiedz z cytatem
Też jestem za zwalczaniem przyczyny, więc najpierw zainwestuj w jakis porządny antyperspirant z apteki
marcin7788

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 5
Post 2015-07-16, 13:47  //  Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ? Odpowiedz z cytatem
Jak nie chcesz chodzić do kosmetyczki, możesz też spróbować kremu. Ja sam używam kremu, a wcześniej goliłem się maszynką. Trzeba tylko kupić dobry krem, a jeśli masz bujne owłosienie i mocne włosy, to może będzie trzeba potrzymać go trochę dłużej.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-11-15, 13:36  //  Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ? Odpowiedz z cytatem
Ja również golilem sie wcześniej maszynką ale potem postanowiłem wybrać się na depilację laserową. Golenie maszynką zajmuje sporo czasu, poza tym włoski jak odrastają to potrafią wrastać oraz wyglądaja nie za specajlnie. Trochę się bałem,że depilacja laserowa będzie bolała Nie było to jednak takie straszne...
Jesli chodzi o miejsca intymne to jest kilka rozwiązań
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2016-11-30, 10:01  //  Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ? Odpowiedz z cytatem
Depilacja laserowa, to bardzo dobry i sprawdzony sposób Smile
witold232

Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 38
Post 2017-09-01, 12:06  //  Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ? Odpowiedz z cytatem
Depilacje, którą znoszę bezboleśnie mam w depilove w warszawie, włoski odrastają słabsze i nie wrastają, a to dla mnie bardzo istotne. Polecam
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Bujne owłosienie na ciele - Jak się go pozbyć ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!