Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Budowa maszyn i automatyka Pomocy

Budowa maszyn i automatyka Pomocy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
adamka

Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 2
Post 2015-10-26, 19:30  //  Budowa maszyn i automatyka Pomocy Odpowiedz z cytatem
Witam
Szukam firmy zajmującej się automatyką i budową maszyn. Możecie kogoś polecić? Myślałam o firmie Armex z Raciborza, Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Z tego co zauważyłam mają bardzo duże doświadczenie - ponad 10 lat i szybko realizują zlecenia. Mam kilka planów maszyn i zależy mi na ich budowie - potrzebne są do mojej firmy.
Reklamy
slawi

Dołączył: 31 Sie 2014
Posty: 19
Post 2015-12-20, 13:10  //  Budowa maszyn i automatyka Pomocy Odpowiedz z cytatem
Firma Armex jest rzeczywiście bardzo solidna. Nie wiem czy wiesz, ale zajmują się również bezpieczeństwem maszyn. Mają kompleksowe usługi i jak słusznie zauważyłaś mają doświadczenie, więc są warci uwagi.
sputnik

Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 9
Post 2016-10-28, 18:21  //  Budowa maszyn i automatyka Pomocy Odpowiedz z cytatem
Na pewno warto sobie sprawdzić i porównać oferty kilku firm i na tej podstawie podjąć decyzję. Szczególnie jeśli planujesz jakieś duże zlecenie. Dlatego proponuje też sprawdzić ofertę firmy astor.com.pl , mają doświadczenie w automatyce przemysłowej Smile
TomaszT

Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 148
Post 2016-11-22, 09:48  //  Budowa maszyn i automatyka Pomocy Odpowiedz z cytatem
Z własnego doświadczenia mogę polecić firmę PiA-ZAP Sp. z o.o. W swojej ofercie mogą zaproponować szeroki zakres usług projektowania systemów automatyki. Warto podkreślić , że przy realizacji usług projektowych korzystają z profesjonalnych narzędzi projektowych EPLAN, PC SCHEMATIC, AutoCAD.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2017-11-29, 21:49  //  Budowa maszyn i automatyka Pomocy Odpowiedz z cytatem
Jeśli zależy Ci na maszynach budowlanych, możesz dokonać ich wynajmu, Tym bardziej, że nie brak firm, które mają je w swojej ofercie.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2023-11-23, 22:42  //  Budowa maszyn i automatyka Pomocy Odpowiedz z cytatem
Większość maszyn budowlanych jest obecnie wyposażonych w hydraulikę siłową. Serwisem i naprawą takich maszyn może się zająć dla Was firma Banat. Jedną z usług jaką świadczą jest naprawa i regeneracja pomp hydraulicznych https://banat.pl/naprawa-regeneracja/regeneracja-pomp-hydraulicznych/ . Lokalizują usterki w ciągu 24 godzin, udzielają do tego najdłuższej gwarancji na rynku.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Budowa maszyn i automatyka Pomocy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!