Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Budowa domu Białystok

Budowa domu Białystok

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2022-08-30, 09:25  //  Budowa domu Białystok Odpowiedz z cytatem
Witam. Szukam ekipy do budowy domu w Białymstoku. I czy budowaliście systemem gospodarczym czy może zleconym? Który z nich jest lepszy?
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 916
Post 2022-08-30, 10:28  //  Budowa domu Białystok Odpowiedz z cytatem
Zlecony jest na pewno o wiele droższy. I chodzi tu o różnicę w dziesiątkach tysięcy zł. Ale jest wygodniejszy jeśli nie ma się wiedzy, ani czasu na budowę a chce się budować. Wszystko ogarnia Wykonawca, za co oczywiście się mu płaci. Ja bywałam na budowie raz w tygodniu a dom się sam budował. Wykonawca wszystko ze mną ustalał i konsultował ale też i dawał propozycję, ja dokonywałam wyborów. On kupował materiały, on dbał o terminowość i jakość, porządek na działce, odbiory Kierownika Budowy. Drugi raz też wybrałabym system zlecony.
Polecam od siebie kontakt z firmą https://lukas-budownictwo.pl/ Mają ogromne doświadczenie i jestem z nich pracy zadowolony.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-09-01, 17:40  //  Budowa domu Białystok Odpowiedz z cytatem
Jeśli budujesz swój dom i planujesz mieć własne ujęcie wody to polecam Ci firmę Dambat i ich pompy. Mnie szczególnie zainteresowała pompa wody hydroforowa i chyba zamontuję ją u siebie na działce. Sprawdź stronę firmy, może znajdziesz coś dla siebie.
hakuro

Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 349
Post 2022-09-07, 08:04  //  Budowa domu Białystok Odpowiedz z cytatem
świetne projekty domów widziałam na https://projektyzwizja.pl/ marzy mi się taki domem nie za duży może być 150 metrów z wielkimi oknami w salonie które sięgają pierwszego piętra. Tak wiem, kto to będzie myć no ale to światło codziennie i te widoki zachodzącego słońca nad lasem uuu az się rozmarzyłam Smile
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Budowa domu Białystok
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!