Forum Banzaj.pl » Hydepark » Brakująca pewność siebie

Brakująca pewność siebie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomekmoskwicz

Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 471
Post 2015-11-04, 11:35  //  Brakująca pewność siebie Odpowiedz z cytatem
Witam,

Po wydarzenaich w moim zyciu, zaczalem sie zastanawiac i analizwoac swoje zycie. Stwierdzilem, ze do pelni szczescia musze zrobic pare rzeczy z zwiazanych z rozwojem osobistym:

- radykalne wybaczenie/ samowybaczenie i samoakceptacja ( po to aby zaakceptowac i pokochas siebie)

- podnoszenie poziomu wlasnie warotsci
jest tutaj kilka rzeczy ktore chcialbym poprawic( pewnosc w towarzystwie, pewnosc zkobietami, nie mam problemu z pewnoscia siebie w pracy)

Przeczytalem kilka ksiazek jak: 6 filarow wlasnej wartosci, radykalne samowybaczenie i akceptacja, mnostwo ebookow

Mam obecnie metlik w glowie, i chcialbym popracowac nad ponizszymi:

- jedzenie aby pozbys sie leku/ strachu/ nerwow. Jest tak, ze w sytacjach ktora sobe stresowe np ktos mnie obraza, albo kiedy moj wew krytyk mowi/ porownoje do inncyh osob, ze jestem kiepski i do niczego - w tym momencie robie sie nerwowy i momentalnie wlacza sie jedzenie aby to zagluszyc. Jak to porawic?
- kiedy ktos mnie obraza np : jestes bucem , nie jestem w stanie wypowiedziec zdania, od razu wlacza sie panika, ze zostalem obrazony wszyscy to uslyszeli i nic nie jest w stanie zrobic. Wiem, ze zes pokojem powinienem powiedzic, ze np: Nie zycze sobie takiego traktowania itd , ale jak to zrobic?
- Jak nabrac dystansu do siebie i tego co robie, np znajomi smieja sie ze mnie albo z tego co robie, ja robie dobra mnie do zlej gry, na zewnatrz usmiecham sie a w srodku jest walka, ze sie ze mnie smieja, ze brakuje im szacunku dla mnie, dlaczego oni sie ze mnie smieja, a mnie to boli.
Jak to poprawic?
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2015-11-04, 13:31  //  Brakująca pewność siebie Odpowiedz z cytatem
Pewności siebie mozna się nauczyć.
Nie każdy rodzi się przebojowy ale są ćwiczenia na to aby poprawić swoją pewność siebie. Przede wszystkim zaakceptuj siebie. Mała pewność siebie jest czesto spowodowana tym,że dana osoba nie za bardzo siebie lubi.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Brakująca pewność siebie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!