Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » brak ochoty na seks u mężczyzn

brak ochoty na seks u mężczyzn

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Autor Wiadomość
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2014-08-07, 20:18  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
Problemów może być wiele np. stres w pracy, niezdrowy tryb życia itp. Na rynku są dostępne odpowiednie preparaty, które powinny "postawić" na nogi twojego mężaSmile
Reklamy
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2014-08-11, 23:04  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
Słyszałam, że są jakieś suplementy , które pomagają. Ale, który jest rzeczywiście dobry, jak taki wybrać?
martinna33

Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 44
Post 2014-08-22, 12:14  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
Stres swoje robi, poza tym z wiekiem spada poziom testosteronu. Suplementy sprawdzają się wtedy, kiedy są regularnie przyjmowane, ale najlepiej, żeby to było coś zawierającego naturalne składniki, najlepiej żeń-szeń, od lat znane jest jego pozytywne działanie.
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2014-08-24, 10:15  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
ja nie wiem co jest przyczyną naszych problemów, bo mój facet nie za bardzo jest chętny do rozmowy na ten temat, zwykle ją jakoś ucina i koniec. czy z tym można iść jakoś do lekarza? może go zaciągnę
martinna33

Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 44
Post 2014-08-24, 16:30  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
A ile lat ma twój facet? Ogólnie problemy w łóżku ma bardzo wielu facetów, głównie przez tryb życia jaki prowadzą. Może wstydzi się iść do apteki i coś kupić? Kup mu ten Permen, może sam po przeczytaniu ulotki stwierdzi, że warto.
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2014-08-25, 08:22  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
Ma 47lat, gdzieś ewidentnie leży problem. Nie wiem czy tak sama moge mu coś kupic, czy nie bedzie sie zloscic na mnie wtedy, ze coś sugeruję... :/
LukaszD

Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 13
Post 2014-08-27, 11:19  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
martinna33 napisał: Stres swoje robi, poza tym z wiekiem spada poziom testosteronu. Suplementy sprawdzają się wtedy, kiedy są regularnie przyjmowane, ale najlepiej, żeby to było coś zawierającego naturalne składniki, najlepiej żeń-szeń, od lat znane jest jego pozytywne działanie.


Ja właśnie przyjmuję taki supelement z Żeń-szeniem (Permen KING) ale tak- najważniejsze żeby przyjmować regularnie i trzymać się podanej dawki. Sam żeń-szeń nie jest może najważniejszy, istotą takich środków jest l'arginina- bierze udział w produkcji tlenku azotu i to właśnie ta substancja wpływa głównie na erekcję.
Magda_Gdańsk

Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 4
Post 2014-08-28, 17:33  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
A jaka jest różnica w składzie między Permenem King i zwykłym? King ma jakieś substancję których nie posiada ten zwykły?
LukaszD

Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 13
Post 2014-08-28, 17:35  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
Magda_Gdańsk napisał: A jaka jest różnica w składzie między Permenem King i zwykłym? King ma jakieś substancję których nie posiada ten zwykły?


Nie, nie- składniki są te same, tylko w innych proporcjach. Permen King zawiera podwójną dawkę l'argininy , poza tym obie wersję zawierają żen-szeń i buzdyganek ziemny.
ap1984

Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 5
Miasto: UK
Post 2014-09-07, 14:16  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
Byc moze oklapl. Brak ruchy, zle odzywianie itp.

Niech zacznie cwiczyc aby podniesc testosteron. Moze wspomoc sie suplementami diety ktore sprawia ze bedzie mial wieksza ochote na seks. Nie pamietam ich nazwy ale jak poszukasz w internecie to na pewno znajdzies ztam sporo informacji.

Poczytaj na temat afrydozjakow. Karm go duza iloscia selera. Bardzo dobrze dziala zarowno na kobiete jak i mezczyzne. Do tego preparaty takie jak koreanski korzen z zen szenia. Tylko ze to nie dziala w ciagu godziny a dopiro po kilku dniach stosowania.

Z Twojej strony oczywiscie seksowny wyglad, zapach itp. Zacznijcie uprawiac seks w nietypowych miejscach aby nie nastapila rutyna i monotonia w lozku.

Pozdrawiam

Adam.
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2014-09-08, 21:12  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
LukaszD napisał:
Magda_Gdańsk napisał: A jaka jest różnica w składzie między Permenem King i zwykłym? King ma jakieś substancję których nie posiada ten zwykły?


Nie, nie- składniki są te same, tylko w innych proporcjach. Permen King zawiera podwójną dawkę l'argininy , poza tym obie wersję zawierają żen-szeń i buzdyganek ziemny.


Rozumiem, że stosując Premen King efekt będzie szybszy niż przy stosowaniu zwykłego Permen'u?
listopad

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 92
Post 2014-09-08, 21:36  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
czyli twoim zdaniem lepiej zaopatrzyc sie w permen king? Czekam na szybkie efekty. wiem ze to suplement i trzeba brac regularnie przez kilka tygodni ale nawet nie masz pojecia jak mnie te moje problemy denerwuja.
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2014-09-09, 20:49  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
dopiero po kilku tygodniach efekty się pojawiają?
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2014-09-14, 20:45  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
karinaina napisał: dopiero po kilku tygodniach efekty się pojawiają?


Tak po kilku tygodniach regularnego stosowania. Premen King to suplement na bazie naturalnych składników.
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2014-09-15, 16:20  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
o rany, zasmuciłeś mnie trochę z tym efektem powiem szczerze. nie wiem kiedy się doczekam, oby w ogóle! ale chyba lepiej później niż wcale
listopad

Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 92
Post 2014-09-15, 20:02  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
Juz ten permen mam i biore. Jejku juz nie moge sie doczekac efektów, które zaprezentuje swojej kobiecie:-)) Oj bedzie sie dzialo....
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2014-09-16, 18:29  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
I jak sie czujesz? Samopoczucie i te sprawy ok? Boje się,żeby się na czymś to nie odbiło
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2014-09-17, 11:53  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
karinaina napisał: I jak sie czujesz? Samopoczucie i te sprawy ok? Boje się,żeby się na czymś to nie odbiło


Preparat ten bazuje na naturalnych składnikach. Warto też dodać, że Permen King ma podwojoną dawkę L-argininy co powoduje, iż efekt jest jeszcze bardziej zadowalający.
przyjemniak

Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 38
Post 2014-09-24, 09:05  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
nie przejmuj się. Czasem każdy tak, za dużow stresu, za mało snu albo zła dieta. Czasem też zdarza się tak że to może być przez cukrzycę lub inną chorobę. Warto się zbadać. U mnie okazało się, że to zmęczenie i zła dieta. Mój brat dietetyk polecił mi suplement permen king, który zawiera naturalne składniki aktywne w tym pobudzający żeń-szeń. Brałem dwie tabletki dziennie i po dwóch tygodniach nie pamiętałem już o problemi.
ciechan_84

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 150
Post 2014-09-24, 21:43  //  brak ochoty na seks u mężczyzn Odpowiedz z cytatem
Czy stosując Permen King zmieniłeś również swoja dietę? Może dodatkowo jakaś siłownia, basen?
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  brak ochoty na seks u mężczyzn Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!