Forum Banzaj.pl » Piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne gry zespołowe » Boruc Show

Boruc Show

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-03-30, 16:53  //  Boruc Show Odpowiedz z cytatem
Coz, dla takich chwil warto zyc Wink Ta interwencja (wlasciwie jej brak) dlugo bedzie siedziec w mojej glowie. Gdyby sie to stalo w Ameryce najpewniej zlozylbym pozew w sadze przeciw TV i reprezentacji. iż narazili mnie bez ostrzerzenia na ciezki szok, przez co ucierpialo moje zdrowie psychiczne, nie moge spac po nocach. Pewnie okragły milion $ by mi zasadzono Wink
A tak serio to z niesmakiem slucham jak nagle nasi panowie z PZPN nagle zrobili sie odwazni i zaczynaja ujadac na Leo jaki on jest niedobry. Wczesniej jakos siedzieli cicho...



Reklamy
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2009-04-01, 23:13  //  Boruc Show Odpowiedz z cytatem
Z piekła do nieba. Tak chyba można określić to co się stało w ostatnich dniach. Najpierw blamaż z Irlandią, a teraz największe zwycięstwo w historii. 10-0 w meczu z San Marino. Widać było, że rywal tylko statystował, no ale trudno, żeby było 10-0 w meczu z innym rywalem.

P.S przepiękna bramka Smolarka w końcówce. Dawno już nie widziałem czegoś takiego w wykonaniu polskiego piłkarza.
rumcajs

Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1
Post 2009-04-02, 00:55  //  Boruc Show Odpowiedz z cytatem
Artur Boruc wyjechał ze zgrupowania reprezentacji Polski w porozumieniu z selekcjonerem Leo Beenhakkerem.

Po fatalnym występie w sobotnim meczu
z Irlandią Północną, holenderski selekcjoner zakomunikował mu, że nie zagra przeciwko San Marino. Obaj doszli do wniosku, że w tej sytuacji wcześniejsze opuszczenie kadry będzie najlepszym rozwiązaniem.

żródło: Futbolnet.pl
olo

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 147
Post 2009-04-02, 12:14  //  Boruc Show Odpowiedz z cytatem
Szkoda tylko, ze szanse na awans do mistrzostw swiata w RPA sa juz tylko iluzoryczne. I takie 10-0 to tylko wisienka na zepsutym torcie.
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-04-03, 10:19  //  Boruc Show Odpowiedz z cytatem
No niestety, inne mecze nie ulozyly sie po naszej mysli. Sad No ale jak chcesz na kogos liczyc to najlepiej na siebie.
Forum Banzaj.pl » Piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne gry zespołowe »  Boruc Show
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!