Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Ból brzucha przy kolce nerkowej

Ból brzucha przy kolce nerkowej

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2017-02-02, 10:44  //  Ból brzucha przy kolce nerkowej Odpowiedz z cytatem
Dzień dobry, zwracam się z pytaniem, na które większość lekarzy, u których byłem, nie znleżli odpowiedzi. Mianowicie od około 8 lat dokucza mi ból brzucha po prawej i lewej stronie obok pępka, pod żebrami, oraz plecy po prawej stronie, biodra i noga prawa. Czy powyżej opisany ból (brzucha, pleców, bioder i nogi) mogą wskazywac na objawy dotyczące nerek? Z góry dziękuję.
Reklamy
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-02-03, 06:34  //  Ból brzucha przy kolce nerkowej Odpowiedz z cytatem
Byc moze. Nie dowiesz sie bez wykonania odpowiednich badań. Polecam zrobic badania na mocz. Oraz zapisać się na usg nerek. Oraz układu moczowego.
keny

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 58
Post 2017-02-24, 20:30  //  Ból brzucha przy kolce nerkowej Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem badania są w tym momencie obowiązkowe. Może być to coś związanego z jelitami, albo z żołądkiem Takie gabania gastrologiczne i hepatologiczne możesz zrobić w Centrum GH, które znajduje się w Wrocławiu. Jest to bardzo przyjazne miejsce i wykwalifikowani lekarze. Ja nie chcę podpowiadać jakie badanie jest obowiązkowe, bo nie jestem lekarzem.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-07-19, 11:42  //  Ból brzucha przy kolce nerkowej Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że trzeba wykonać badania usg i dzięki temu będzie można znaleźć przyczynę takiego bólu. Może być to jakiś efekt uboczny, więc najlepiej skontaktuj się ze swoim lekarzem. Nie można takiej sytuacji lekceważyć. Kontakt z lekarzem zawsze jest ważny.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Ból brzucha przy kolce nerkowej
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!